הצפות

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות בע״מ, עוסקים בייבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה שוטפת של משאבות לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ולמבני מגורים.

הצפות

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות בע״מ, עוסקים ומתמחים בייבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה שוטפת של משאבות לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ולמבני מגורים.

חטיבת הצפות

קבוצת דודי מציגה: חטיבה לשאיבת הצפות מובילה בתחומה

החטיבה לשאיבת הצפות בקבוצת דודי מערכות, הינה חטיבה מקצועית המתמחה במתן פתרונות שאיבה בזמן אמת לכל סוגי ההצפות העלולות להתרחש בכל מקום ובכל רגע נתון.

שירותי החטיבה

הצפות מים עלולות להתרחש ממספר סיבות שונות כגון: כשל בתשתיות הניקוז והביוב, משקעי גשם מרובים בפרק זמן קצר, תשתיות ישנות וסיבות נוספות.

ברוב המקרים, התחרשותה של הצפת מים או ביוב , מחייבת אתכם בקבלת מענה מיידי ובשביל זה אנחנו כאן: החטיבה לשאיבת הצפות בקבוצת דודי מערכות.

פתרונות השירות המוצעים על ידינו, מיועדים טיפול מקצועי ומיידי בכל סוגי ההצפות, כאשר צוותי השטח שלנו יגיעו אליכם בזמן הקצר ביותר לצורך ביצוע פעולות שאיבת מים.

פעולה זו מיושמת באמצעות משאבות מים עוצמתיות המותקנות על גבי רכבי ביובית  מאובזרים.

צוותי השטח שלנו יודעים להתמודד ביעילות ובמהירות עם כל סוגי ההצפות האפשרויות כגון:

  • הצפת מים בסביבת המגורים
  • הצפת מים בבתים פרטיים בהם קיים מפלס תחתון
  • הצפות תת קרקעיות המתרחשות על רקע חלחול מי גשמים אל עומק הקרקע ו/או עקב פיצוצי צנרת (מים/ביוב), סתימה במערכת הניקוז, בלאי או תקלה שמערכות הניקוז וסיבות נוספות
  • הצפות מים בחדרי מכונות
  • הצפות בחניונים תת קרקעיים

שאיבת הצפות – 24 שעות ביממה

פתרונות השירות העומדים לרשותכם באמצעות החטיבה לשאיבת הצפות בקבוצת דודי מערכות, מוצעים לכם במתכונת שירות מורחבת של 24 שעות ביממה- 7 ימים בשבוע!

שירות זה מתאפשר באמצעות מערך חירום המורכב מצוותי שטח הפועלים בכל רחבי הארץ.

כל אחד מצוותי החירום שלנו מאובזר ברכבי ביובית ומערכות שאיבה מתקדמות מסוגן המסוגלות להתמודד עם כל הצפת מים/ביוב בכל היקף.

חשוב לנו שתדעו: עם סיום פעולות השאיבה במקרים של הצפות, תוכלו להסתייע בשירותים המקצועיים המוצעים לכם בחטיבות השירות הנוספות הפועלות בקבוצת דודי מערכות.

שירותיהן של החטיבות הנוספות נועדו לצרכי תיקון מקור ההצפה גם במקרים בהם מדובר בבעיה כזו או אחרת בתשתיות הניקוז וגם במקרים בהם מדובר במשאבות מים וכיבוי אש תקולות.

גלילה לראש העמוד
התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
התקשרו לייעוץצרו קשר דילוג לתוכן