פתיחת סתימה ברמת גן

בית > מרכז מידע > פתיחת סתימה ברמת גן

פתיחת סתימות ברמת גן באמצעים מתקדמים

סתימה בצנרת היא לא תופעה נדירה, אבל זו כמובן לא נחמה. כשהביוב לא מצליח למלא את תפקידו עקב הצטברות שאריות או פריטים כאלה ואחרים, התוצאה היא ריח רע, לכלוך רב ואפילו מפגע תברואתי וכמובן חוסר יכולת להשתמש בכל מתקני הבית החיוניים. במקרים אלה חשוב למצוא מומחים אמיתיים שיאתרו את הבעיה ויפתרו אותה ביעילות.
קבוצת דודי מערכות ומשאבת מים מבצעת פתיחת סתימה ברמת גן באמצעות ציוד מתקדם ועל בסיס ניסיון רב.

פתרון מידי לכל סוגי הסתימות

חשוב להדגיש: סתימות קטנות ניתנות לטיפול גם ללא אנשי מקצוע, אבל במרבית המקרים ישנה בעיה מהותית יותר שלא תיפתר ללא התערבות של מומחים. גם כשיש סתימות משמעותיות, או כשמיקום הסתימה הוא בעומק האדמה נדרש ציוד ייעודי, כולל שימוש בביובית וטיפול בתקלה בלחץ מים גבוה.

שלב ראשון – אבחון הגורם לסתימה

כדי לבצע פתיחת סתימה ברמת גן נדרשת היכרות מעמיקה עם כל סוגי הצינורות והחיבורים האפשריים. ידע זה מסייע לגילוי המקום המדויק שבו ישנה סתימה ולמציאת הדרך היעילה ביותר לפתוח אותה. בכל מקרה האבחון כולל זיהוי של מקור הסתימה – בצנרת הביתית או בצנרת מרכזית יותר ואולי בכלל בבור ביוב.

שלב שני – בחירת דרך הטיפול האופטימלית

בהתאם למיקום הסתימה ולהיקפה, נבחרת השיטה הטובה ביותר לפתיחתה. בין השאר אנחנו נעזרים בצינורות שמזרימים מים בלחץ גבוה לצורך פתיחת הסתימה. צינורות מסוג זה מותקנים על גבי רכבי ביובית.

שלב שלישי – בדיקת המצב של הצנרת

פתיחת סתימה ברמת גן היא הזדמנות טובה מאוד לבחון את המצב של הצנרת. אם היא תקינה לאחר שהתקלה טופלה ניתן לחזור לשגרה. אם הצנרת ישנה, סדוקה או חלודה, ייתכן שההמלצה שלנו תהיה על החלפתה – על-מנת למנוע סתימות נוספות בעתיד הקרוב.

שלב רביעי – תיעוד מפורט של הנזקים שנגרמו עקב הסתימה
סתימת צנרת ברמת גן עלולה כאמור לגרום לנזקים רבים לתשתיות, לרהיטים וכו'. במידת הצורך נספק לכם דוח מקיף על הגורמים לסתימה, על היקף הבעיה ועל הנזקים שנגרמו בגללה, וחוות דעת מקצועית – שאותם תוכלו להגיש לחברת הביטוח.

טיפול יעיל ומהיר

סתימה בצנרת מחייבת פתרון מידי, ולא פחות חשוב – ארוך טווח.
עם המומחים של קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מובטחים לכם שני המרכיבים. שירות פתיחת סתימה ברמת גן מוצע על-ידינו בזמינות גבוהה מאוד, וכדי להיעזר בנו תוכלו ליצור איתנו קשר דרך האתר, או בטלפון

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button