איטום וחיטוי מאגרי מים

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות בע״מ, עוסקים בייבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה שוטפת של משאבות לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ולמבני מגורים.

מאגרי מים

אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות בע״מ, עוסקים ומתמחים בייבוא, שיווק, התקנה ותחזוקה שוטפת של משאבות לתעשייה, לחקלאות, לבתי עסק ולמבני מגורים.

חטיבת מאגרי מים

קבוצת דודי מציגה: חטיבת מאגרי מים מובילה בתחומה

חטיבת מאגרי המים של קבוצת דודי מערכות, הינה חטיבת שירות מקצועית ומובילה בתחומה המתמחה בכל הנוגע להליכי תכנון, הקמה ותחזוקה של מאגרי מים מכל סוג.

שירותי החטיבה

בחטיבת מאגרי המים של קבוצת דודי מערכות, עומדים לרשותכם אנשי תכנון וביצוע העוסקים ומתמחים בכל שלבי התכנון וההקמה של כל סוגי מאגרי המים הקיימים, לרבות:

  • תכנון והקמה של מאגרי מים למערכות כיבוי אש- שירות זה מיושם בהתאם לצרכי התפעול של מערכות כיבוי האש על פי התכנית לבטיחות אש ועל פי דרישות התקן הישראלי
  • תכנון והקמה של מאגרי מים למי שתייה במבני מגורים רבי קומות- שירות זה מיום בהתאם לתקנות בריאות לעם של משרד הבריאות ובהתאם לתקן הישראלי של מכון התקנים

חשוב לנו לציין שפעולות התכנון וההקמה של מאגרי המים באמצעותנו, מלווה בהליכי פיקוח לאורך כל שלבי ההקמה.

במקביל לשירותי התכנון וההקמה של מאגרי המים הנ"ל, חטיבת השירות שלנו פועלת גם בנושא תחזוקת מאגרי מים ובין יתר שירותיה בנושא תוכלו למצוא:

  • ריקון מאגרי מים לצורך ביצוע עבודות תחזוקה.
  • ניקוי וחיטוי של מארי מים – על פי תקנות בריאות לעם של משרד הבריאות, חלה חובה בביצוע עבודות תחזוקה למאגרי מים למי שתייה במבני מגורים רבי קומות. שירותי הניקוי והחיטוי המוצעים על ידינו מותאמים לכל התקנות המחייבות בחוק, לרבות, נטילת דיגום מי שתייה לאחר השלמת הליך החיטוי ומילוי המאגר מחדש. לצורך ביצוע עבודות החיטוי אנו עושים שימוש במערכות ניקוי מתקדמות וחומרי חיטוי ידידותיים לסביבה.
  • איטום מאגרי מים ובריכות- חטיבת מאגרי המים של קבוצת דודי מערכות, מתמחה בביצוע פעולות איטום מקצועיות המיושמות באמצעות חומרי איטום בעלי תו תקן, לרבות, חומרי איטום המיועדים לצרכי "איטום שלילי". חומרי האיטום בהם אנו עושים שימוש כולל בין היתר: חומרי איטום שלילי המיוצרים בין היתר מ-צמנטיים, חומרים אפוקסיים, פוליאוריטן נוזלי וכו, יריעות HDPE וחומר מלט מהיר התקשות. כמו כן, חשוב לציין שכל עבודות האיטום המיושמות על ידינו מלוות ביועץ מומחה בתחום האיטום.
גלילה לראש העמוד
התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
התקשרו לייעוץצרו קשר דילוג לתוכן