אודות

בית > אודות
0 +

פרוייקטים שהושלמו

טכנולוגיה מתקדמת והנדסה מדוייקת

דודי מערכות ומשאבות מים בע״מ

דודי מערכות ומשאבות מים בע"מ מתמחה במגוון מקיף של שירותי מים וביוב תוך ניצול טכנולוגיה ומוצרים חדישים של יצרנים מובילים למתן פתרונות מותאמים לכל צורך ותקציב. צוות המומחים שלנו מבטיח שירותי תחזוקה וחירום איכותיים, זמינים 24/7, עם דגש חזק על בטיחות ועמידה בתקנים העדכניים ביותר. אנו מחויבים לחדשנות מתמשכת ולשביעות רצון הלקוחות, תוך שימוש בציוד וטכניקות מתקדמים על מנת להבטיח פתרונות תשתית מים וביוב יעילים ואמינים.

דודי קצב

מייסד החברה

צריכים עזרה ? חייגו אלינו עכשיו 0737826176 או כתבו לנו dudi@dudiwater.co.il

כל הפתרונות למערכות מים בבניינים ובבתים במקום אחד

למה לבחור בנו?

עשרות שנים של ניסיון ומומחיות בטיפול במערכות מים וביוב - זה אנחנו.

אנו מכירים את כל הבעיות האפשריות ויודעים לפתור אותן במיומנות וביעילות. צוות המקצוענים שלנו בתחום עומד לרשותכם עם ציוד מתקדם וטכנולוגיות חדישות. אם אתם זקוקים למומחיות אמיתית במערכות מים – אנחנו הכתובת.
המומחיות שלנו

אנו מתמחים במתן פתרונות הולמים לכל סוגי בעיות המים והביוב – החל מטיפול בדליפות, תקלות לחץ מים וניקוז וכלה בתקלות מורכבות במשאבות, ושיקום כולל של מערכות מים במבנים גדולים.

החזון שלנו

לספק שירות מהיר, מקצועי ואמין ברמה הגבוהה ביותר עבור כל לקוח, תוך שימת דגש על יחס אישי, פתרונות יצירתיים וחדשניים ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.

המחויבות שלנו

צוות המומחים שלנו אדיב, מיומן ומנוסה ביותר כשמדובר בבעיות מים וביוב. ההתמקדות שלנו היא תמיד במתן שירות מהיר, ללא חריגה מלוחות זמני היעד שקבענו, ועם אחריות ארוכת טווח על העבודה.

מספרים עלינו

לקוחות ממליצים

דודי הגיע לטפל בבנין שלנו בנזילה ודרך אגב בדק את מערכות המים שלנו, בנות כ-10 שנים שלא תוחזקו כהלכה, המליץ מה לעשות וסידר הכל. דודי מבקש תעריפים סבירים ועובד ביושר, בהגינות ובשירותיות, כך שכנציג הועד אני יכול "לישון בשקט". לא ראיתי בעלי מקצוע כאלה מזמן. יישר כוח. ממליץ בחום.

שי נהריה

כמה מאיתנו מכירים איש מקצוע ישר והגון, שלא מחפש את הרווח המידי, איש מנומס להפליא, ידען בתחומו עם הרבה כבוד למקצוע שלו? דודי הוא האיש דודי מטפל במערכות המים/ משאבות, מערכת סולארית , מערכות כיבוי אש ודוודים. אני מרוצה מהמסד עד הגג! דודי עובד במרץ ובידענות מזהירה ולא עוזב את המקום עד שהכל עובד כמו שצריך ומשאיר חותם של מקצועיות , ולא פחות חשוב- משאיר את המקום נקי.

סנדרה מודיעין

כנציג ועד בית בבנין בן 9 קומות ובן 11 שנים התמזל מזלי והכרתי את דודי. לאחר שביצע סריקה של כל מערכות המים/סולארית/ביוב דאג לעדכן אותנו בעבודות שיש לבצע בדחיפות. הצעת המחיר שלו נבדקה מול הצעה של הקבלן הקודם ואני חייב לציין שהמחיר הנמוך הרתיע אותנו אך לאחר שבקשתי פרוט מדיוק לעבודות שאושרו לביצוע, אישרנו את ביצוע העבודות עם ליווי אישי שלי. תוך כדי העבודה הבחנתי שיש לנו עסק עם מקצוען אמתי ואמין באופו מדהים. בהחלט מגיע לך דודי התואר יצאת צדיק ובגדול.

מוטי קריית גת

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button