איטום מאגרי מים כולל מעקף

במקלט של בניינים משותפים ובמקלטים הציבוריים יש מאגרי מים לשימוש המשתמשים בשעת חירום. וועד הבית והאחראים על המקלטים הציבורים מטעם הרשות המקומית חייבים  לבדוק אחת לכמה חודשים את תקינות מאגרי המים ולוודא שיעשה בהם תיקון. עלות מאגרי מים גבוהה. כדי לחסוך בכסף אפשר לעשות איטום מאגרי מים כולל מעקף למאגרי המים הישנים. איטום מקצועי עם חומרי גלם איכותיים יכולים להחזיר לשימוש את מאגרי המים לעוד שנים רבות.

איטום מאגרי מים כולל מעקף, האם ישנו שיפור מקצועי בשנים האחרונות?

בהחלט כן. בבנייה החדשה בארץ משתמשים בחומרי גלם חזקים שעומדים בשינויי מזג האוויר והצורך לקיים איטום מאגרי מים כולל מעקף הולך ומתרחק. בעיקר מאגרי מים ישנים הם אלו שנזקקים לאיטום. קבלני הבניין משקיעים בחומרים בעת התקנת מאגרי המים ובכך מונעים את הצורך בתיקונם. לצורך שמירה על מאגרי מי צריך לבצע בהם מדי שנה שנתיים איטום. לא אחת ישנם בניינים ישנים שמאגרי המים שלהם סדוקים ויש בהם חורים והפתרון לעניין הוא איטום מאגרי מים כולל מעקף. המעקף מאפשר למים לעבור לצנרת הבניין מיציאה חדשה, כזו שעוקפת את היציאות הישנות.

מה חשוב לקחת בחשבון כשעושים איטום מאגרי מים כולל מעקף

איטום מאגרי מים כולל מעקף אינו נחלת מאגרי מים במבנים בין ציבוריים פרטיים ובניינים רבי קומות. גם מאגרי מים שנמצאים במפעלים, במכוני ספא או פארקים עלולים להינזק וגם הם צריכים לעבור בדיקות תקופתיות שבמקרה של צורך יעשה בהם איטום או מעקף. חומרי הגלם לאיטום מאגרי מים כולל מעקף צריכים להיות בעלי תו תקן של מכון התקנים הישראלי. ביצוע עבודה בחומרי גלם ירודים יכול להביא לכך שהמאגרים יצאו מכלל שימוש ויהיה צורך להתקין מאגרי מים חדשים.

מה אנחנו מציעים לכם

דודי משאבות מים היא החברה הטובה ביותר בשוק הישראלי בתחום איטום מאגרי מים כולל מעקף. עובדיה מוסמכים ומחזיקים באישורים מטעם משרד הבריאות לעשות את עבודות האיטום והשימוש בכל חומרי הגלם הקשורים לכך. הם מחזיקים באישור משרד הפנים להשתמש בחומרי חיטוי. לצורך קבלת מידע אודות חברתנו היכנסו לאתר האינטרנט שלנו בו תמצאו את כל התשובות לשאלות שיש לכם בקשר לעבודות איטום מאגרי מים כולל מעקף כולל עלויות ולוחות זמנים לביצוע העבודה.