איטום מאגרי מים

טיפול במאגרי מים, בין אם מדובר במאגרי מים המיועדים למערכות כיבוי אש ובין אם מדובר במאגרי מים המותקנים במבני מגורים רבי קומות לצרכי הזרמת מים לקומות הגבוהות, חייב להיעשות בהתאם להנחיות משרד הבריאות. אנחנו בחברת עידו טכנולוגיות ומערכות מים, מחזיקים בהסמכה ייעודית מטעם משרד הבריאות לצרכי טיפול תחזוקתי במאגרי מים, כאשר בין יתר השירותים המוצעים על ידינו בעניין זה, תוכלו למצוא גם שירות מקצועי למטרות איטום מאגרי מים.

איטום מאגרי מים – מדוע זה חשוב?

איטום מאגרי מים היא למעשה פעולה המיועדת למנוע מקרים בהם מזהמים מסוגים שונים, לרבות, חרקים, זוחלים, מעופפים וכדומה ה-"חודרים" אל תוך מאגר המים ועלולים לזהם את מקור המים וכפועל יוצא מכך לחשוף את משתמשי המאגר לתחלואים שונים. כמו כן, פעולת האיטום נועדה למנוע מהמים העומדים במאגר לחלחל אל קירות המבנה ולהופעתם של סימני עובש ופטרת.

איטום מאגרי מים- כיצד?

איטום מאגרי מים הינה פועלה מקצועית אותה ניתן לקיים באמצעות שיטות איטום שונות הנעזרות בחומרי איטום שונים אותם יש להתאים לתנאי הטמפרטורה והלחות באזור, לגודל המאגר ולהיבטים שונים בתכנית הבניין בו מוצב המאגר.

חומרי האיטום בהם נעשה שימוש חייבים לעמוד בתקן הנדרש על ידי משרד הבריאות, כאשר בין יתר חומרי האיטום המשמשים אותנו בחברת עידו טכנולוגיות ומערכות מים לצרכי איטום מאגרי מים תוכלו למצוא:

  • חומרי איטום "שלילי" כגון: צמנטיים, פוליאוריטן נוזלי, חומרים אפוקסיים ועוד.
  • יריעות HDPE         
  • מלט מהיר התקשות

וחומרים נוספים העומדים בדרישות התקן. כחברה בעלת ניסיון מעשי וידע מעמיק בכל הנוגע לתחזוקת מאגרי מים, אנחנו בחברת עידו טכנולוגיות ומערכות מים, מקפידים לבצע את עבודות האיטום במאגרי המים השונים במסגרת פעולת תחזוקה שוטפת והיקפית למאגרי מים הכוללת גם ביצוע עבודות ניקוי וחיטוי של המאגר. עבודות אלו מבוצעות על ידי צוות מיומן ומקצועי מטעמנו המשלב בתוכו גם יועץ איטום מוביל בתחום עבודות האיטום למאגרי מים.

עידו טכנולוגיות ומערכות מים- המומחים לביצוע עבודות איטום מאגרי מים

שירותי האיטום המוצעים על ידינו מאפשרים לכל אחד ואחת ממזמיני השירות שביניכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מקצועיים לאורך הדרך:

  • ידע מקצועי מורחב וניסיון מעשי בכל הנוגע לביצוע עבודות איטום לכל סוגי המאגרים (בכל גודל ומכל חומר גלם)
  • הסמכה ייעודית מטעם משרד הבריאות לצורך ביצוע עבודות תחזוקה וטיפול במאגרי מים
  • שימוש בחומרי איטום מיוחדים המותאמים גם לסוג המאגר וגם לנתוני המבנה בו הוא מוצב ותנאי הלחות באזור
  • פעולת איטום מקצועית המשלבת בתוכה עבודות מקדימות של ניקוי וחיטוי מאגרי מים

ויתרונות נוספים ההופכים אותנו לאחת מהחברות המובילות בישראל בכל הנוגע לטיפול במאגרי מים.

לפרטים נוספים אודות השירות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום