אין דבר מלחיץ יותר מאשר פיצוץ בצנרת שמופיע ככה סתם. כתמי רטיבות, היווצרות מקווה מים במקום בלתי צפוי, ועוד כהנה וכהנה תופעות לא נעימות הם האינדיקציה לכך שיש לפנינו פיצוץ מים ושעלינו לטפל בו אד הוק. איתור פיצוצי צנרת בגבעתיים, עיר שבה יש רבי קומות בשפע הוא אתגר של ממש וזהו אחד מתחומי ההתמחות של קבוצת דודי משאבות מים.

איך למזער את הנזק?

במקרה של פיצוץ בצנרת אנחנו פועלים על זמן שאול מתוך כוונה למזער נזקים. בין אם מדובר על צנרת מים ובין אם מדובר על צנרת ביוב, נוזלים עלולים לפגוע ברכוש שלנו ולהתפשט בזמן קצר לכל מני אזורים רגישים ולכן חשוב לעצור את הפיצוץ על ידי זיהוי מקור הפיצוץ.

שלב ראשון – אבחון מהיר של הסיבה לפיצוי המים

במקרים רבים פיצוץ בצנרת יהיה במקום שקשה לראותו בעין. במצב כזה יתור המקום של התקלה ייעשה בעזרת סיב אופטי מיוחד. מכאן מובן שחשוב לעשות שימוש בציוד איכותי כדי להגיע לידי איתור פיצוצי צנרת בגבעתיים באופן מהיר ומדויק ככל שניתן.

 שלב שני- איך מטפלים בבעיה לאחר איתור פיצוצי צנרת בגבעתיים?

לאחר שהצוותים המקצועיים שלנו יאתרו את מקור הפיצוץ יש להחליט כיצד לפעול. אפשר לתקן את מקור הפיצוץ או לחילופין להחליף את הצינור כולו. את ההחלטה מקבלים לפי מיקום הצנרת- האם הוא בקיר הבית, ברצפה או שמא הוא תת קרקעי ולפי גיל הצינורות. איש מקצוע אחראי ומוסמך יוכל לייעץ לכם באופן מושכל כיצד כדאי לפעול.

שלב שלישי – מבצעים את הפתרון שבחרתם

פיצוץ צנרת

תודות למכשור המתקדם ביצוע תיקונים והחלפת צינורות ניתן לבצע כיום במהירות וביעילות רבה לאין שיעור. החידושים הטכנולוגיים מחייבים פחות חפירות ובזכות אנשי מקצוע שאמונים ל כל הפתרונות החדשים תוכלו לשוב לשגרת חיים רגילה תוך זמן קצר. דודי משאבות תשמח לעמוד לרשותכם עם צוותים מקצועיים וציוד מתקדם.

שלב רביעי – בדיקת הצנרת וביצוע בקרה על הנזקים

לאחר החלפת הצנרת חשוב לחבר מחדש את כל הצינורות למערכת ולבדוק שוב שאין נזילה מאף מקור אחר.

דודי משאבות מים- זמינים בכל רגע

פיצוצי צנרת קורים לפתע פתאום ולכן נדרשת זמינות מלאה ללקוחות. קבוצת דודי משאבות מים מעניקה שירות מהיר 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע. לאחר מענה ראשוני ואחי שביצענו איתור פיצוצי צנרת בגבעתיים נעניק לכם ייעוץ מקצועי לבחירת הטיפול הנכון בצנרת הבית.