איתור פיצוצי צנרת ברמת גן

בית > מרכז מידע > איתור פיצוצי צנרת ברמת גן

איתור ותיקון פיצוצי צנרת ברמת גן במהירות ויעילות

פיצוץ בצנרת עלול לגרום לבהלה של ממש. כשפתאום מתגלה כמות גדולה של מים במקום שהיא לא אמורה להיות בו או כשיש כתמי רטיבות נרחבים, חשוב מאוד לטפל באופן מהיר ומקצועי. איתור פיצוצי צנרת ברמת גן – בבניין רב קומות, בבית פרטי ובמרחב הציבורי – הוא אחד מתחומי המומחיות של קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים.

מזעור נזקים

הפעולה המידית במקרה של פיצוץ בצנרת ברמת גן הוא למזער נזקים. גם כשמדובר על צנרת מים וגם כשמדובר על צנרת ביוב, הנוזלים עלולים לחבל ברכוש, ובנוסף הפגיעה עלולה להתפשט במהירות לעוד ועוד אזורים. המפתח לעצירת התרחבות הנזק הוא איתור מהיר של מקור הפיצוץ, ולכן הצוותים שלנו נמצאים תמיד בזמינות גבוהה.

שלב ראשון – אבחון מהיר של הבעיה

בחלק מהמקרים הפיצוץ בצנרת הוא במקום נסתר מהעין. כשזה המצב, איתור המיקום המדויק של התקלה מתבצע באמצעות סיב אופטי ייעודי. לאיכות הציוד יש חלק מרכזי בזיהוי המהיר של מקור התקלה וביכולת לפתור אותה לפני שהמים מגיעים לדירות סמוכות, לעוד תשתיות וכו'.

שלב שני – בחירת דרך הטיפול בבעיה

אחרי שהצוות מאתר את המקום שבו התרחש הפיצוץ בצנרת, נדרשת קבלת החלטה חשובה: האם לתקן באופן נקודתי את החלק הבעייתי, או האם להחליף את כל הצינור. ההחלטה מתקבלת בין השאר על סמך מיקום הצנרת (בקיר / ברצפה / תת קרקעי) וגיל הצינורות. גם הניסיון הרב שלנו בא לידי ביטוי בכל המלצה שנספק אחרי איתור פיצוצי צנרת ברמת גן.

שלב שלישי – יישום הפתרון שנבחר

גם תיקונים נקודתיים וגם טיפולים יסודיים יותר, כלומר החלפת צינורות, מתבצעים כיום ביעילות רבה בהרבה בהשוואה לעבר. בפרט נדרשות פחות חפירות, וכשיש אנשי מקצוע שמכירים את כל הפתרונות המתקדמים, מובטח לכם שתוך זמן קצר ניתן יהיה לחזור לשגרה מלאה. במידת הצורך עוד לפני כן נבצע שאיבת מים כדי שהמקום יהיה יבש ואפשר יהיה לעבוד בו.

שלב רביעי – בקרת נזקים ובדיקת הצנרת

אחרי שמסתיימים התיקון או ההחלפה, נחבר את הצינורות מחדש למערכת העירונית או הביתית ונבצע את כל הבדיקות הדרושות כדי לוודא שאין יותר סכנת נזילה.

זמינות מסביב לשעון

אנחנו מבינים לגמרי את הצורך במענה מהיר בכל מקרה שבו יש צורך לבצע איתור פיצוצי צנרת ברמת גן – ולכן מספקים שירות זה 24/7. פיצוץ בצנרת הוא אמנם אירוע מלחיץ, אבל כשאנחנו בשטח אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהבעיה תטופל באופן המקצועי ביותר.
אנחנו זמינים עבורכם בטלפון

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button