איתור פיצוצי צנרת בתל אביב

בית > מרכז מידע > איתור פיצוצי צנרת בתל אביב

איתור ותיקון פיצוצים בצנרת תל אביב בשיטות מתקדמות

פיצוצי צנרת גורמים לא פעם לתחושת בהלה, בעיקר כשמקור הבעיה אינו ידוע. כמות מים גדולה שמתגלה פתאום, רטיבות בקירות, נזילות והוצאות מים גדולות יכולים לקרות בבתים פרטיים, בבניינים ובמרחב הציבורי. חברת דודי מערכות ומשאבות מים מטפלת ומתקנת את כל סוגי הבעיות בתחום זה ומבצעת איתור פיצוצי צנרת בתל אביב ובכל מקום בארץ בו נדרש טיפול מהיר ומקצועי.

פתרון מהיר למזעור הנזקים

פיצוצים בצנרת המים או הביוב יכולים לגרום עוגמת נפש רבה. לפעמים הם לא מתגלים במהרה ועלולים לגרום נזקים למבנים ולרכוש. כשמדובר במים או בביוב שזורמים מחוץ לצינורות, הם מגיעים במהרה לאזורים נוספים והנזק גדל.
זו הסיבה שיש חשיבות לאתר את מקור הבעיה. הצוותים המקצועיים שלנו מגיעים במהרה, ובתוך זמן קצר מבצעים איתור פיצוצי צנרת בתל אביב למגזר הפרטי, למוסדות ציבור ובמרחב העירוני.

שלב ראשון – בדיקת האזור ואבחון הבעיה

כשמדובר על פיצוצים בצנרת חשוב לזהות את מקור הבעיה במהירות ולהבין היכן מצויים הצינורות התקולים.
מים הזורמים מצינור יכולים לפגוע בתשתיות המבנה, לפגוע גם בדירות סמוכות ולגרום נזק סביבתי. כיום ניתן לבצע איתור בעזרת סיב אופטי המוחדר לצינורות ולגלות את מקור הבעיה.

שלב שני – החלטה על דרך הטיפול

אחרי שלב הזיהוי של הצינורות המפוצצים, צריך להחליט האם לתקנם בטלאי או להחליפם בהתאם למצבם.
לפעמים יש צורך לשאוב את המים שהצטברו כדי שניתן יהיה לטפל בבעיה ולהגיע לצנרת. יש להבין אם מדובר בבעיה בצנרת תת־קרקעית או בצינורות ברצפה או בקירות. היום ניתן לבצע את התיקונים בשיטות מתקדמות עם הרבה פחות חפירה מבעבר.

שלב שלישי – החלפת הצינורות או תיקון נקודתי

תיקון או החלפת צנרת מפוצצת נעשים על ידי אנשינו המקצועיים כדי למנוע נזקים עתידיים. אם מדובר בצינורות מתכת ישנים, מומלץ להחליפם בצינורות פלסטיק חדשים שיאריכו שנים ולא יחלידו.

שלב רביעי – טיפול בנזקים שנגרמו

אחרי החלפת הצנרת הלקויה או תיקון מקומי, מתבצע חיבור למערכת הביוב הביתית או העירונית כדי לוודא שהבעיה תוקנה ואין נזילה.

טיפול מקצועי ומהיר

הצוותים של דודי מערכות ומשאבות מים זמינים 24/7 לכל קריאה כדי לסייע לכם. איתור פיצוצי צנרת בתל אביב הוא המומחיות שלנו. פנו אלינו בטלפון 073-7826176   

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button