אל חוזרים ברמת גן

בית > מרכז מידע > אל חוזרים ברמת גן

התקנת אל חוזרים ברמת גן למניעת זרימת מים חוזרת

לשסתומי אל חוזרים יש תפקיד חשוב במערכות מים וביוב: לוודא שהנוזלים זורמים רק בכיוון אחד, זה הרצוי. בנוסף הם מונעים כניסה של אוויר אל הצנרת ובדרך זו מפחיתים את השכיחות של היווצרות בעיות הקשורות ללחץ המים. קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מבצעת התקנת אל חוזרים ברמת גן בהתאמה מדויקת לכל צורך ובאופן מקצועי.

הבטחת זרימת נוזלים תקינה ומניעת תשלום חשבון מים מופרז

אל חוזר הוא שסתום חד כיווני שתפקידו למנוע זרימת מים בכיוון ההפוך לכיוון הזרימה במערכת. אל חוזרים מותקנים במערכות אספקת מים בבנייני מגורים וגם במבני ציבור. תועלת אחת שלהם היא מניעת ירידה בלחץ המים, בעיקר בבניינים רבי קומות, וזאת בזכות מניעת חזרת מים אל הברז הראשי.
בנוסף, מים שעוברים את הסף אל המערכת הביתית נחשבים כאילו נצרכו ולכן תשלמו עבורם – גם אם הם חזרו מיד לאחר מכן אל הברז הראשי, במקרים שבהם אין אל חוזר.
שלב ראשון – בדיקה מקיפה של השעונים ושל זרם המים
השלב הראשון הוא אבחון מקיף של מצב המערכת. הצוות המנוסה שלנו יבחן את זרימת המים בחלקי המערכת השונים וכמו כן את השעונים – כדי לבדוק מדוע חשבון המים היה גבוה יתר על המידה או מדוע נוצרה בעיה כזו או אחרת במערכת.

שלב שני – החלטה לגבי דרך פתרון הבעיה

אם בעקבות האבחון המקצועי המסקנה היא שזרימת מים בכיוון ההפוך היא הגורם לבעיה, ההמלצה תהיה להתקין שסתום אל חוזר. התקנת אל חוזרים ברמת גן מספקת מענה לכ-5 שנים, כשהשסתום עצמו עשוי מנחושת או מפלסטיק.

שלב שלישי – ההתקנה של השסתום

ההתקנה עצמה מתבצעת במיקום האופטימלי לאורך הצנרת שמתחת לשעון המים.
כאמור נדרשת גם החלטה לגבי סוג האל חוזר, והיא מתקבלת על סמך מאפייני הצנרת והשימושים בה.

שלב רביעי – בדיקת המערכת

לפני שאנשי המקצוע שלנו עוזבים את השטח, הם מבצעים בדיקה יסודית של כל מערכת המים, כדי לוודא שהיא פועלת כמצופה ממנה. בפרט מוקדשת תשומת לב לזרם וללחץ המים בכל מקום.
מומלץ לעקוב אחרי שינויים בחשבון המים.

מכשיר קטן – ויעיל להפליא

אל חוזר הוא דוגמה מצוינת למכשיר קטן שמספק תועלת גדולה. באופן דומה התקנת אל חוזרים ברמת גן היא פעולה לכאורה פשוטה אבל חשוב לבצע אותה באופן המקצועי ביותר.
קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מספקת גם את השירות הזה ביעילות, בזמינות גבוהה ומתוך מחויבות מלאה ללקוחותיה. ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר, בנוחות ובמהירות, ולדעת שתקבלו את המענה הנכון ביותר עבורכם.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button