אספקת משאבות חדשות למבני מגורים

בית > מרכז מידע > אספקת משאבות חדשות למבני מגורים

אספקה והתקנה מקצועית של משאבות חדשות למבני מגורים

כמו בכל מוצר תעשייתי, במיוחד כזה שמשרת אנשים כל היום, חשוב מאד שמשאבות המים בבניינים תהיינה תקינות ואיכותיות, על מנת שתעשנה עבודה טובה ואיכותית, ובמיוחד שלא יצטרכו תיקונים מעצבנים ולא נעימים באמצע הרגע הכי פחות מתאים. משאבות בבניינים הם בדרך כלל מוצר למבנה גבוה במיוחד, כזה שאין בו לחץ מים מספיק, ואז השכנים מהקומות העליונות סובלים מבעיה של לחץ מים. בכל בניין חדש בישראל יש https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/, ואנחנו אחראים על אספקת משאבות חדשות לבניינים רבים מהם.
בנוסף, כשמדובר בבחירה בחדשה או בתיקון הישנה, אפשר לקחת בחשבון גם את הטכנולוגיה שמאפשרת היום למשאבות להיות שקטות. בבניין מגורים זה קריטי.

מה קובע את הגודל והתצורה של המשאבה הרצויה

מה שקובע בדרך כלל איזו משאבה אתם צריכים הוא:

כמה קומות יש בבניין

בין כמה אנשים מתחלקת העבודה של המשאבה

כמה דירות יש בבניין

ככל שיש יותר דירות ויש יותר דיירים, וגם קומות, ככה צריך משאבה גדולה, חזקה ומשמעותית יותר.
כדי לקבוע איזה משאבה הכי מתאימה אתם צריכים לעבוד עם בעל מקצוע ברמה גבוהה, שמכיר את כל המערכות ויודע להתמודד עם כל הצרכים שלכם כבניין. פעמים רבות יש בעיה עם המשאבה: הדירות גדלו, הבניין התרחב, לפעמים יש צנרת סתומה, לפעמים משאבה התיישנה. צריך להתייעץ עם בעלי מקצוע ברמה גבוהה, כדי לבדוק אם כדאי כלכלית שיפוץ הצנרת / משאבה או לקנות חדשים.
אספקת משאבות חדשות לבניינים היא המומחיות שלנו ונשמח לייעץ לכם. חשוב מאד שתהיה התאמה בין המסנן, האטם והמערכת כולה, הצנרת, המשאבה ושאר הרכיבים. לכן אם יש לכם בעיה עם הציוד – אתם צריכים ייעוץ של בעלי מקצוע ברמה גבוהה כמונו.

מה נעשה בעבורכם

אנחנו כאן כדי לסייע, לייעץ וכמובן בעבור אספקת משאבות חדשות לבניינים. המוצרים שלנו הם ברמה הגבוהה ביותר בישראל, המהנדסים שלנו מנוסים מאד, יכולים לפתור כל בעיה בצורה מקצועית ולהעניק שירות ברמה גבוהה כדי שתוכלו לישון בראש שקט בבניין שלכם. הכי בטוח, הכי זול, הכי מקצועי, 24 שעות ביממה.
יש לכם בעיה עם הציוד? נשמח להעניק לכם שירות.

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button