בדיקת מזחים בגבעתיים – מה זה בדיוק?

בית > מרכז מידע > בדיקת מזחים בגבעתיים – מה זה בדיוק?

בדיקת מזחים

מה כוללת בדיקת מזחים בגבעתיים ומתי יש לבצע אותה? התשובה נמצאת אצל המומחים של קבוצת דודי https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ שהיא חברה שמתמחה בטיפול במזחים ופועל בהתאם להנחיות ולתקנות משרד הבריאות. לפני שנכיר את החברה ואת מה שהיא עושה חשוב שנבין מה הסיבה שבגללה בבתים רבים למים יש טעם לוואי רע.

אבחון הבעיה

הסיבה לכך היא זרימה חוזרת של מים שמגיעים ממפעלים, משקים חקלאיים או ממערכות כיבוי האש מביאים לפגיעה של ממש באיכות המים במדינת ישראל מה שעלול לפגוע בבריאות של בני אדם ובעלי חיים.

אפשרויות הטיפול

על הבעיה הזו אפשר להתגבר בעזרת מזח שמטרתו למנוע זרימה חוזרת של מים מהצנרת הציבורית אל זו הפרטית, כך שלא יעברו גם מזהמים משתי מערכות המים. למזח משמעות בריאותית ולכן המחוקק הגדיר תקנות ברורות בנושא ולפיהן כל בניין – בין אם בית פרטי ובין אם בניין מגורים או עסק חייב בהתקנת מזח (אביזר זרימה חוזרת). על המזח להיות מותקן על ידי בעל מקצוע מוסמך שאושר על ידי שמרד הבריאות וכן ישנם דגמים מסוימים שאושרו על ידי משרד הבריאות לשימוש ורק בהם יש להשתמש.

איך בדיוק מתבצעת בדיקת מזחים בגבעתיים

אחת לשנה, כך קובע החוק יש לבצע בדיקת מזחים בגבעתיים עם בודק מוסמך. את ממצאי הבדיקה יש להעביר לספר המים ולמשרד הבריאות בדו"ח תקינות. קבוצת דודי משאבות מים תבצע עבורכם בדיקת מזחים בגבעתיים באופן שקוף ולפי הנחיות החוק.
לאחר הבדיקה נעביר דו"ח תקינות מפורט למשרד הבריאות ולספק המים המקומי של גבעתיים.
דודי משאבות מים מעניקה ללקוחותיה מגוון שירותים שקשורים במשאבות מים ובהם התקנת ובדיקת מזחים במסגרת טופס 4 או כחלק מקבלת רישיון עסק זאת ועוד החברה מתקינה מזחים במבני תעשיה, ציבור ומסחר שיש בהם מערכות כיבוי אש ובבתי עסק נוספים כגון תחנות דלק, מוסכים, מכבסות, מרכזים רפואיים ועוד. עם שירות מקצועי מצליחה הקבוצה מצד אחד לעמוד בתקנות שהגדיר משרד הבריאות ומצד שני להעניק ללקוחותיה שירות מקצועי במחירים נוחים ובזמינות טובה.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button