בדיקת מזחים בחולון

מה זה בדיוק מזח ולמה חשוב לבדוק אותו אחת לתקופה מסוימת? דודי מערכות ומשאבות מים מתמחה בטיפול במערכות אינסטלציה לרבות בדיקת מזחים בחולון באופן קבוע ושוטף לפי התקנים המחמירים ביותר  של משרד הבריאות. ככלל מי השתייה שזורמים בצינורות בישראל נחשבים לנקיים ואיכותם טובה למדי וכדי להבטיח את זה חשוב לבצע בדיקות תקופתיות שיבטיחו שאים בהם מזהמים שעלולים לסכן את מי ששותים אותם.

כלל האצבע הוא שככל שיש חשש לבעיה או ירידה באיכות המים בבית או במשרד חשוב לקרוא לחברה מקצועית שתבצע בדיקת מזחים בחולון באופן מקצועי ויעיל.

שלב ראשון- אבחון הבעיה

מזחים הם המצאה נפלאה שאחראית על תופעה שנקראת זרימה חוזרת של מים. המזח מונע את הזרימה הזו שעלולה להכניס למי השתייה חומרים שונים שמקורם במפעלים מזהמים, משקי חקלאות ומערכות כיבוי אש שיפגעו באיכות המים. מכאן ניתן להבין כי בדיקת מזחים בחולון חיונית לשמירה על הבריאות של בני האדם ובעלי חיים.

שלב שני- אפשרויות הטיפול

מזח כאמור מונע זרימה חוזרת מהצנרת הפרטית לציבורית. על פי חוק כל בית פרטי, משותף או עסק חייבים להתקיים מזח על ידי מתקין מוסמך לפי התקנים של משרד הבריאות. בנוסף, משרד הבריאות אישר דגמים מסוימים שניתן להשתמש בהם.

שלב שלישי- בדיקת מזחים בחולון

מלבד החובה להתקין מזח, החוק מגדיר שאחת לשנה יש לבצע בדיקה של המזחים על ידי גורם מוסמך שיאשר שהמזח תקין. אם המזח נמצא לא תקין יש להחליף אותו ובמקרה שהמזח תקין יופק דו"ח שיועבר למשרד הבריאות.

מי אנחנו

דודי מערכות מים היא חברה מקצועית שמטפלת במערכות מים ואינסטלציה בדגש על סקירות מזח שנתיות לפי התקנים של משרד הבריאות. החברה מבצעת בדיקות בשקיפות מלאה הן בבתים פרטיים, הן בבתים משותפים והן בבתי עסק, מפעלים וכמובן מבני תעשייה. בתום הבדיקה יישלח על ידנו דו"ח למשרד הבריאות ולתאגיד המים של חולון בהתאם לחוק ולפי ההנחיות.

את בדיקת המזחים נבצע לפי הצורך כחלק מהליך קבלת טופס 4 לאכלוס, כחלק מקבלת רישיון עסק או במקרה של חשד לתקלה במזח. צרו עמנו קשר ונשמח להעניק מידע נוסף.