בדיקת מזחים בני ברק

בית > מרכז מידע > בדיקת מזחים בני ברק

בדיקה והתקנה של מזחים בבני ברק לפי תקן

למה יש צורך לבצע בדיקת מזחים בבני ברק? בקבוצת דודי מערכות מים המוסמכת לטיפול במזחים, אנחנו מבצעים בדיקת מזחים על בסיס קבוע, לפי הנחיות משרד הבריאות. ברוב המקרים מי השתייה בישראל נחשבים לנקיים ואיכותיים, אולם יש צורך לבדוק את איכותם אחת לתקופה שחלילה לא יתגלה כי הם מכילים מזהמים שונים שעשויים לסכן את האוכלוסייה שמשתמשת במים אלו.
אם אתם חוששים כי קיימת בעיה כלשהי עם המים בבניין המגורים או במשרדים שלכם בבני ברק, אל תהססו לפנות אלינו לקבוצת דודי מערכות מים ונבצע לכם בדיקת מזחים מקצועית ומהירה.

שלב ראשון- אבחון הבעיה

זרימה חוזרת של מים עם חומרים שונים המגיעים ממקורות שונים כדוגמת מפעלים, משקים חקלאיים, ומי מערכות כיבוי אש, עשויה לגרום לכך שאיכות המים בבניין או במשרדים שלכם תפגע משמעותית ובמקרה קיצוני גם לסכן את הבריאות של למי שעושה שימוש באותם מים, גם לבני אדם וגם לבעלי חיים.

שלב שני- אפשרויות הטיפול

הדבר הכי חשוב הוא שניתן למנוע זרימה חוזרת של מים בקלות על ידי התקנה של אביזר שנקרא מזח (מונע זרימת חוזרת), שתפקידו למנוע זרימה של מים מזהמים מהצנרת הפרטית לקו הצנרת הציבורית.
הנושא של מזח אפילו מעוגן בחוק, בתקנות בריאות העם, וכל עסק, בית פרטי או בית משותף (כלומר בניין), מחויב להתקין שמשתמש במערכת מים, מחויב להתקין מזח.
ההתקנה חייבת להתבצע על ידי מתקין מוסמך שעומד בקריטריונים של משרד הבריאות, וכן מותר להתקין אך ורק דגמים מסוימים של מזחים שמאושרים על ידי משרד הבריאות.

שלב שלישי- בדיקת מזחים בבני ברק

לפי החוק, מזח יש לבדוק אחת לשנה על ידי בודק מוסמך שיאשר את תקינותו. במידה והמזח אינו תקין ניתן להחליף אותו במזח אחר.
אם המזח תקין, הבודק ינפיק דו"ח שיישלח למשרד הבריאות.
קבוצת דודי מערכות מים מבצעת בדיקות מזח שנתיות בהתאם להנחיות החוק ובשקיפות מלאה בבתים פרטיים, בתים משותפים ובתי עסק וגם מפעלים ומבני תעשייה. לאחר הבדיקה אנחנו שולחים את הדו"ח למשרד הבריאות ולתאגיד מי המים של בני ברק "מי ברק".

כמובן שאנחנו גם מבצעים התקנה של מזחים חדשים במידת הצורך, לצורך קבלת טפסי 4 לאכלוס מבנים, או גם לצורך קבלת רישיון עסק.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button