בדיקת מזחים בקריית אונו

בית > מרכז מידע > בדיקת מזחים בקריית אונו

בדיקת מזחים

מז"ח הינו התקן המותקן במערכת מי השתייה ומטרתו למנוע זרימה דו כיוונית של מים העלולה לגרום לזיהום של מי השתייה ולסכן את בריאות הצרכנים. קבוצת דודי משאבות מים הינה חברה מוסמכת לבדיקת מזחים הפועלת תחת אישור משרד הבריאות ומספקת שירותי בדיקת מזחים בקריית אונו תוך הקפדה על מתן שירות מקצועי, אמין ומהיר.

אבחון הבעיה

זרימת מים חוזרת שמקורה בתעשייה, בחקלאות או במים עומדים שמקורם במערכות כיבוי אש מזהמת את מי השתייה ועלולה לגרום לסיכון חיי אדם ובעלי חיים.
במטרה להתגבר על הבעיה, פותחו מזחים שמטרתם למנוע זרימת מים חוזרת ולשמור על איכות המים. במקביל, בדיקת מזחים באופן שגרתי מאפשרת לבחון את תקינות ההתקן ולהבטיח את השמירה על איכותם הגבוהה של מי השתייה בכל עת.

בדיקת מזחים כחוק

החוק מחייב לבצע בדיקת מזחים תקופתית פעם בשנה.
קבוצת דודי מערכות מעמידה לרשותכם צוות מומחי בדיקת מזחים מוסמכים מטעם משרד הבריאות אשר מציעים שירותי התקנת ובדיקת מזחים בקריית אונו. הבדיקה מתבצעת בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובסיומה מועבר דו"ח הבדיקה למשרד הבריאות ולספק המים המקומי.

בדיקת מזחים בקריית אונו לכל מטרה

קבוצת דודי מערכות מספקת שירותי בדיקת מזחים בקריית אונו בהתאמה לצרכי הלקוח לרבות בדיקת מזחים בבתים פרטיים ובבתים משותפים, בדיקת מזחים לצורך קבלת טופס 4 ורישיון עסק,  בדיקת מזחים במבנים תעשייתיים, מסחריים וציבוריים המצוידים במערכת כיבוי אש, בדיקת מזחים בבתי עסק ובדיקת מזחים במקומות אחרים בהם חובה להתקין מזחים על פי חוק.

נשמח לספק לכם את מיטב שירותינו!

מעבר לשירותי בדיקת מזחים בקריית אונו, צוות המומחים של קבוצת דודי מערכות מציע את שירותיו בהתקנת מזחים, בשיפוץ מזחים קיימים ובהחלפת מזחים, במקרה הצורך. הניסיון המקצועי הרב, הסטנדרטים הבלתי מתפשרים בתחום השירות והשאיפה לספק לכל לקוח חוויית שירות מושלמת, הפכו אותנו לספק השירות המועדף על לקוחות הזקוקים לשירותי בדיקת מזחים בקריית אונו במקומות אחרים.
זקוקים לשירותי בדיקת מזחים וחשוב לכם לקבל את המענה המקצועי ביותר? צרו קשר לקבלת שירות מקצועי, אדיב ומהיר!

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button