בדיקת מזחים ברמת גן

בית > מרכז מידע > בדיקת מזחים ברמת גן

בדיקת מזחים מקצועית

מערכות מים שונות מחוברות לצנרת כללית, אשר מזרימה מים בכיוון אחד וכך שומרת על איכותם. במקרים של תקלות בזרימת המים, שינוי הלחצים כתוצאה מהפסקה בהזרמת המים או מעבודות שיפוץ או בנייה באזור, עלול ליצור זרימה חוזרת של המים מהמערכת הפרטית לצנרת המים המובילה למערכות הכלליות ואז עלולה להיווצר חדירת מזהמים. בדיקת מזחים ברמת גן נועדה למניעת זרימה חוזרת (מז"ח) העלולה לפגום באיכות המים ולסכן את המשתמשים בהם.

שמירה על איכות מי השתייה

המים המוזרמים ממערכת המים הכללית העירונית מגיעים לבתים, למוסדות ציבור, למתקני תעשייה, למפעלים, לשטחים חקלאיים ועוד. השימוש במים במקומות אלה עשוי להיות לצורכי תעשייה ולשימוש בחומרים נוספים. במקרה של זרימה חוזרת, חומרים אלה עלולים להגיע למערכת המים הכללית ולזהם אותם.
אנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים מתמחים בביצוע בדיקת מזחים ברמת גן ובטיפול במקרים של תקלות במערכות.

שלב ראשון –  בדיקת איכות המים

אנשינו מגיעים למקום ובודקים את איכות המים כדי להבין האם קיימת זרימה חוזרת.

שלב שני – בדיקת מזחים

אם התגלה שיש בעיה באיכות המים, נעשית בדיקת מזחים ברמת גן ובכל מקום שבו נדרשת בדיקה כזו.
בדיקה כזו צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע מורשים בתחום איכות המים וחיטוי מאגרים. בדיקה כזו היא חובה לצורך קבלת טופס 4 ולרישוי עסקים שונים.

שלב שלישי – התקנת שסתום אל חוזר

התקנת שסתום אל חוזר בחיבור של הצנרת הפרטית עם הצנרת הכללית, כך שהמים לא יוכלו לזרום בכיוון ההפוך גם במקרים של תקלות בלחץ המים.

שלב רביעי – חיבור המערכות

חברת דודי מערכות ומשאבות מים היא הגורם המקצועי המורשה לבצע בדיקות העומדות בתקן משרד הבריאות. לאחר התקנת השסתום ניתן לחבר את מערכת המים הפרטית למערכת הכללית.

לשמור על איכות המים באופן שוטף

השסתומים המותקנים – המזחים – צריכים להיבדק אחת לשנה ואף להיות מוחלפים אחת לתקופה על פי תקנות המים.
אנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים מזמינים אתכם לפנות אלינו לצורך בדיקת מזחים ברמת גן וברחבי הארץ. פנו אלינו ונשמח לתת שירות מקצועי 073-7826176

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button