ביובית בפתח תקווה. פותחים סתימה בלחץ.

בית > מרכז מידע > ביובית בפתח תקווה. פותחים סתימה בלחץ.

ביובית בפתח תקווה לפתיחה יעילה של סתימות ביוב

אנו מקבלים את פינוי הפסולת דרך מערכות הביוב כדבר שבשגרה, עד הרגע שבו הביוב נסתם עקב הצטברות של אבנית, לכלוך ופריטים שונים.
סתימה בביוב מציפה מים וריחות לא נעימים ובנוסף, היא מקור למפגעים תברואתיים וזיהומים שונים.  סתימה בצנרת הביוב מחייבת טיפול מהיר ויעיל ואחד הכלים המרכזיים העומדים לרשות קבוצת דודי משאבות ומערכות מים הוא הביובית.
ביובית בפתח תקווה הינה כלי עזר יעיל ביותר לפתיחת סתימה בלחץ מים רב עוצמה. מדובר במשאית הנושאת צינורות ארוכים אותם מחדירים לצנרת הביוב. ניתן להשתמש בביובית להזרמת מים בלחץ וגם לשאיבת המים שפרצו החוצה עקב ההצפה.

השלב הבא -תכנון הפתרון וביצועו

כאמור, בעיית הסתימות מחייבת טיפול מהיר. חשוב שתדעו כי שירות ביובית בפתח תקווה ניתן על ידי קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים לאורך כל ימות השנה ובכל שעות היממה. רכבי הביובית שלנו אמינים ביותר ובעלי יכולת הזרמת מים ושאיבה בעוצמה רבה המספקת גם לטיפול בסתימות חמורות ועקשניות במיוחד.

הביובית – חלק אחד מתוך הפתרון השלם

ביובית בפתח תקווה מאפשרת טיפול מהיר בבעיה. אך באם המושבות שהחלה להבנות כידוע לפני למעלה ממאה ועשרים שנה, יש בניינים ומוסדות רבים שלהם תשתית ישנה במיוחד, שאינה יכולה לספק את צרכי האוכלוסייה הגדלה והעיר הנבנית במהירות. לפיכך, יש סיכויים שבעיית הסתימה תחזור על עצמה.
לכן יש לוודא מה מקור הבעיה ובמידת הצורך, לתת פתרון כולל, על מנת שהבעיה לא תישנה.

תחזוקה וביקורת – המפתח למניעה.

כאמור, יש צורך בצעדים נוספים בכדי למנוע את הישנות הבעיה.
מומלץ לבצע ביקורות תקופתיות של צנרת הביוב בהתאם להמלצת המומחים שלנו. קבוצת דודי משאבות ומערכות מים עושה שימוש בציוד מתקדם לביקורת הצנרת, כולל צילום קו הצנרת שבאמצעותו ניתן לאבחן מה מקור הבעיה, או לאתר נקודות פוטנציאליות לתקלות בעתיד. בהתאם לתוצאות הביקורת, נוכל לתת לכם המלצות כיצד לשמור על מצב הצנרת לאורך זמן ולהקטין את הסיכוי להיווצרות סתימות.

יש סתימה? -יש לנו פתרון

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מתמחה בטיפול בקווי צנרת ביוב ובפרט בטיפול בסתימות. שירותי ביובית בפתח תקווה זמינים עבורכם בכל זמן שהוא, עם המומחים שלנו תוך שימוש בציוד מתקדם ורב עוצמה. צרו קשר בכל זמן שהוא ונגיע מיד – נעשה סוף לסתימות.

b

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button