בניית חדרי משאבות בחולון

בית > מרכז מידע > בניית חדרי משאבות בחולון

בניית חדרי משאבות בחולון

זה נכון שכל בית צריך מרפסת, אבל יותר נכון להגיד שבכל בית חייבת להיות זרימה של מים נקיים באיכות טובה. בערים ותיקות כמו חולון שיש בהן ריכוזי משפחות גבוהים, חשוב לוודא שאיכות המים טובה ושבכל המבנים הגבוהים נהנים דיירים מלחץ מים תקין- בקומות הגבוהות ובקומות המרתף.
תנועת המים תלויה במשאבות שמניעות אותם כלפי מעלה וכלפי מטה.
משאבות ביוב למשל אחראיות להגעת נוזלי ביוב מקומות המרתף והמקלט ולעומתן משאבות המים אחראיות לאספקת מים לקומות של הבניין שנמצאות מעל לפני הקרקע.
בניית חדרי משאבות בחולון אם כן היא משימה חשובה בעלת ערך תברואתי וגם חיונית לאיכות החיים של תושבי העיר. דודי מערכות מים מומחית ומנוסה בבניית חדרי משאבות מים בבניינים ישנים וחדשים כדי להבטיח אספקת מים טובה.

שלב ראשון- אבחון הצרכים של הבניין

יש דגמים וגדלים שונים של משאבות והתאמת המשאבה תיעשה לפי מאפייני הבניין, ייעודו ומספר הדיירים. בעת בניית חדרי משאבות בחולון כדאי להיעזר בחברה מקצועית שיכולה להתאים את המשאות הנכונות לכל בניין. צוותי העבודה המקצועיים של דודי מערכות מים יתאימו לכם את המשאבה המושלמת ויבנו עבורכם חדר משאבות אמין.

שלב שני- בחירת אפשרויות הטיפול

בחדר המשאבות נמצא כמה וכמה משאבות שאמורות לענות על כל צרכי הבניין. זה כולל משאבות ביוב, משאבות הגברת לחץ מים וכמובן משאבות כיבוי אש. החוק הישראלי מחייב התקנת מזח שימנע חדירה של מים ממערכות מים אחרות אל הצנרת של הבניין, זאת כדי להבטיח את איכות המים.

שלב שלישי- ביצוע תחזוקה שוטפת

בניית חדרי משאבות בחולון היא רק השלב הראשון בתהליך שבו נבטיח מים בלחץ תקין ובאיכות טובה, משום שלאחר מכן חשוב לתחזק את המערכות הרגישות הללו. צוות העבודה המקצועיים של דודי מערכות מים יעניקו לכם הדרכה בנוגע לתחזוקה ויגיעו אליכם לביקורות וטיפולים שוטפים בהתאם להוראות היצרן ולפי הנחיות משרד הבריאות.
יתרה מכך בקבוצת דודי משאבות מים תוכלו לקבל מענה כולל על כל נושא מערכות המים בבניין עם מבחר משאבות, שיפוץ והחלפה של משאבות, וביצוע בדיקות שוטפות לכל המערכת כדי להבטיח תקינותה לאורך שנים.
צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button