בניית חדרי משאבות בני ברק

בית > מרכז מידע > בניית חדרי משאבות בני ברק

בניית חדרי משאבות מקצועית בני ברק

אחד הדברים הכי מהותיים בכל משק בית, הינו זרימה של מים. במיוחד בבני ברק, שבה ידוע כי ישנן משפחות מרובות ילדים. כדי שהמים יזרמו כמו שצריך, יש צורך רב במשאבות שיניעו את המים.
ברוב בתי המגורים, יש משאבות מים חזקות מאוד שמאפשרות זרימה טובה ומהירה של מים אל משקי הבית השונים.
בקבוצת דודי מערכות מים, יש ניסיון רב בבנייה והקמה של חדרי משאבות מים, שניתן להקים גם בבניינים חדשים וגם בבניינים יותר ישנים באמצעות ציוד חדשני וכן צוות מיומן שיכול לעשות זאת בזמן קצר יחסית.

שלב ראשון- אבחון הצרכים של הבניין

יש כיום משאבות רבות בשוק, ולכל בניין יש את הצרכים והמאפיינים שלו.
לכן, אין ממש משאבה אחת שהיא יותר טובה ממשאבה אחרת, אלא משאבה אחת שיותר מתאימה מהמשאבה האחרת לכל בניין. ולכן, הדבר הראשון לפי שמקימים חדר משאבות היא להבין את צרכי הבניין ומאפייניו.
אנחנו בקבוצת דודי מערכות מים, נשלח אליכם צוות מקצועי ומיומן שיסייע לכם בהתאמת המשאבות לבניין שלכם, לפי קריטריונים שונים כדוגמת מספר הדיירים בבניין, מספר הקומות, מספר הדירות וכדומה.

שלב שני- בחירת אפשרויות הטיפול

חדר משאבות לא כולל משאבה אחת בודדת, אלא מכלול שלם של משאבות שצריך לספק את צרכי המים של הבניין. המכלול כולל משאבות כיבוי אש, משאבות ביוב וכן גם משאבות הגברת לחץ מים.
בנוסף לפי החוק, בחדר משאבות יש גם צורך בהקמה של חדר משאבות יש צורך בהתקנת מזח: מונע חזרת מים, זהו אביזר שבעצם מונע חדירה של מים מבחוץ אל תוך צנרת הבניין, מה שעשוי לגרום לחדירת מזהמים ולהבטיח איכות טובה יותר של המים בבניין.

שלב שלישי- ביצוע תחזוקה שוטפת

כמובן שזה לא ממש מספיק אך ורק להקים חדרי משאבות, מכיוון שמשאבות הן ציוד שעשוי להיות יקר וכן גם רגיש, ולכן נדרשת תחזוקה שוטפת שלהן שתתבצע בצורה מקצועית וראויה. תחזוקה כוללת ביקורת תכופות לבדיקת תקינות המשאבות, וטיפול במידה ועולה הצורך.
אנחנו בקבוצת דודי מעניקים שירותי תחזוקה למשאבות ומחזיקים לצורך כך ברישיון של משרד הבריאות.

יותר מכך, בקבוצת דודי משאבות אנחנו מעניקים שירות החל משלב אבחון הצורך במשאבות בבניין, הקמת חדר המשאבות ובמידת הצורך גם שיפוץ ותיקון של חדר המשאבות, בזמינות גבוהה ובשירות הטוב ביותר בשוק.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button