החלפת מכלי לחץ אחריות 24 חודשים

בית > מרכז מידע > החלפת מכלי לחץ אחריות 24 חודשים

החלפה מקצועית של מכלי לחץ עם אחריות 24 חודשים

כל מי שגר בקומות עליונות של בניין רב קומות יודע שלחץ המים בשעות מסוימות ביום הולך ויורד. הסיבה לכך היא שימוש בו זמני של מספר רב של דיירים. בשעות אלו מופעל מכל הלחץ שעל גג הבניין והוא זה שגורם לוויסות ודחיסת המים לדירות שימוש רב במכלי לחץ גורם לשחיקתם ויש צורך לבצע החלפה.

בעלי מקצוע – היחידים שיכולים להחליט

חשוב לתת את ההחלטה על הצורך בהחלפת מכלי לחץ בידיו של איש מקצוע. הקפדה על טיפול תקופתי יכול להאריך את חייהם של מכלי הלחץ אבל משנקבע על ידי איש מקצוע שיש צורך להחלפתם כדאי לעשות זאת אצל בעל מקצוע ברמה גבוהה, בעל וותק בתחום ולהקפיד שהוא יעניק אחריות לפחות ל-24 חודשים.

מה צריך לעשות כדי לשמור על תקינות

כדי למנוע את השבתת מכלי הלחץ צריך לעשות בדיקות שגרתיות בהתאם להמלצת היצרן.
כל יצרן מעניק ללקוחות בעת החלפת מכלי לחץ אחריות 24 חודשים. אחריות זו חשובה ומבטיחה ללקוח שאיש המקצוע אכן עושה עבודה טובה והאחריות מאפשרת ללקוח להיות רגוע לפחות ל-24 חודשים מיום ההחלפה. יצרן שמעניק אחריות לתקופה זו עושה זאת משום שהוא בטוח בתוצרת שלו והוא יודע שמכלי הלחץ יחזיקו מעמד במידה והשימוש בהם נעשה בצורה נכונה.
בנוסף חשוב לשמור על ניקיון המכלים כדי שלא יוצר בהם ריכוז של אבנית.
מאחר ומכלי לחץ כשמם משמשים ליצירת לחץ מים יש צורך לשמר אותם ולבצע בהם טיפולים תקופתיים וזאת על מנת שלא יוצר לחץ חזק מדי ויגרום להתפוצצות המכל. בעת החלפת מכלי לחץ על הלקוח לוודא שבעל המקצוע שמבצע את הפעולה ישתמש בחלקים מקוריים ובחומרי ההתקנה הטובים ביותר שיש לשוק הישראלי להציע.
בנוסף צריך לדרוש מהמתקין אישור של מכון התקנים הישראלי המאשר את החלקים.

מה אנחנו מציעים לכם

דודי משאבות מים היא חברה וותיקה בתחום בשוק הישראלי. רבים מבין לקוחותיה ממליצים על התקשרות עם החברה כדי לבצע החלפת מכלי לחץ קרוב למועד המלצתה לבצע זאת.

אפשרות להתקשרות עם דודי משאבות מים אפשרית באמצעות אתר האינטרנט של החברה בו ניתן למצוא מספר טלפון להתקשרות אישית או על ידי השארת פרטים ליצירת קשר חוזר.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button