הלב של מערכות המים. תחזוקת משאבות בפתח תקווה.

בית > מרכז מידע > הלב של מערכות המים. תחזוקת משאבות בפתח תקווה.

תחזוקת משאבות

ממש כפי שהלב הוא המשאבה האחראית על זרימת דם תקינה בעורקים ובוורידים, לכל חלקי הגוף ובלעדיו אין חיים, כך המשאבות בבנייני מגורים או מבני ציבור אחראיות על הבטחת זרימה תקינה בצנרת המבנה. תפקוד תקין של המשאבות חשוב לא רק בהיבט של שמירה על איכות חיים אלא גם מבחינת התברואה. משאבות המים בכל סוגי המבנים אחראיות גם לניקיון ואיכות המים ובמצב של שרפה, פעולתן התקינה של המשאבות חיונית בהיבט הבטיחותי.

לאור האמור לעיל תחזוקת משאבות בפתח תקווה הנה צורך ממשי וחיוני. מומלץ לבצע תחזוקה שוטפת של המשאבות ע"י מומחים על מנת להבטיח לכם איכות חיים וביטחון. קבוצת דודי משאבות ומערכות מים תבצע עבור הבניין שלכם תחזוקת משאבות ברמה גבוהה.

אבחון הבעיה הינו הצעד הראשון

קיים נוהל קבוע לתחזוקת משאבות המחייב את בעלי המקצוע לעבוד לפי כל השלבים ולעמוד בתקנים הנדרשים. תחזוקת משאבות בפתח תקווה מחייבת תשומת לב כדי לשמור על חייכם ולמנוע מצב בו מערכות הכיבוי של הבניין לא יפעלו כראוי ולא יוזרמו אליה בשל תקלה במשאבות. כמו גם, כדי למנוע מקרה פשוט של מחסור במים לשתייה או למקלחת.
כל זאת ניתן למנוע על ידי תחזוקת משאבות איכותית ובהתאם לנהלים.

כיצד מתנהל הליך התחזוקה בפועל?

תהליך התחזוקה כולל מספר פעולות על פי סדר ונוהל ונדרשת הקפדה בביצוע.
ראשית יש לבצע בדיקה מקיפה של כלל המשאבות ואיתור כל תקלה או נזילה.
לאחר מכן מנקים את המשאבות באמצעות הזרמת קיטור דרכן ולבסוף צובעים אותן.

תחזוקת משאבות כיבוי אש

תחזוקת משאבות בפתח תקווה הינה עניין למומחים המנוסים בתחום. על אחת כמה וכמה כשמדובר במשאבות כיבוי אש.
כאן על פי התקן, יש לבצע מספר רב של בדיקות ולהתייחס למספר רב של אלמנטים כמו לוח הבקרה, מערך ההתרעה, לוח הפיקוד, מרכיבי השליטה ומשטר הלחצים וערכי הספיקה.  יש לבדוק את אטמי הגומי, שעונים, מסננים, שסתומים ומאגרי המים לתקן את כל הטעון תיקון ולחזק הברגות.

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים.
משאבות זו המומחיות שלנו.

בקבוצת דודי מערכות ומשאבות מים יש לנו את המומחים הטובים ביותר בתחום תחזוקת המשאבות ואנו פועלים על פי התקנים המחמירים ביותר.  צרו קשר עמנו לקבלת מידע נוסף.
הבטיחות שלכם מעל הכל.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button