המוח של המערכת. לוחות פיקוד למשאבות מים וביוב בפתח תקווה

בית > מרכז מידע > המוח של המערכת. לוחות פיקוד למשאבות מים וביוב בפתח תקווה

שיפוץ מזחים מקצועי

מטרופולין תל אביב משופע בבניינים גבוהים שמהם נשקף נוף משגע אולם הם טומנים בחובם בעיה אחרת- לחץ מים ירוד. כיצד מוודאים שבבניינים גבוהים במיוחד ייהנו גם דיירי הקומות הגבוהות מלחץ מים איכותי? משאבות מים חזקות ומקצועיות שמותאמות באופן אישי לפי גובה הבניין הן הפתרון! קבוצת דודי משאבות מים מחזיקה חטיבה מקצועית ומתקדמת של משאבות מים שמעניקה שירות מקצועי ואיכותי בתחום משאבות המים

שלב ראשון – אבחון הבעיה

כולם מכירים את הכוח האינסופי של מים. מים מזיזים הרים, משנים סדרי עולם ומשפיעים על מזג האוויר.
עם זאת, בבתים רבים בישראל מוכרת הבעיה של לחץ מים ירוד. הפתרון נמצא במשאבות המים של הבניין שצריכות להיות מותאמות לצריכה ולגובה הבניין.

שלב שני – בחירת אפשרויות הטיפול

קבוצת דודי משאבות מים מתמחה בהתקנת והתאמת משאבות מים שנבדקו באופן קפדני ומקצועי והן בעלות אישור של מכון התקנים הישראלי כפי שמחייב החוק בישראל.
לכל משאבה יש תקופת אחריות שבה מובטח ללקוח שירות טכנאי ללא תשלום בכפוף לתנאי האחריות.

שלב שלישי – התאמת משאבה לבניין

דודי משאבות מים מוכרות ומשווקת משאבות על כל סוגיהן. זה כולל משאבות מים לבניין בתל אביב- גם באלו הגבוהים ביותר, וכן טיפול ותחזוקה שוטפת לכל סוגי המשאבות שנמצאים כיום בשוק.
החברה מציעה למכירה את כל סוגי המשאבות המתקדמים והמובילים ובהם משאבות מים ביתיות, משאבות לחץ מים וגם משאבות סחרור מים חמים שמבוססות על מנגנונים ייחודיים שמותאמים לצרכי הלקוחות בדגש במיוחד על בניינים גבוהים שבהם כאמור נדרשות משאבות ייעודיות ועוצמתיות במיוחד.

שלב רביעי –  להימנע מהידוע מראש

אם גם אתם סובלים מתקלות שחוזרות על עצמן במשאבות המים בבית המגורים, המשרד או העסק כנראה דרוש מומחה שיבצע בדיקה לעומק של משאבות המים במבנה. בקבוצת דודי משאבות מים צוות מקצועי רב תחומי שישמח להעניק שירות ולבצע בדיקה מקיפה ומקצועית של המשאבה ובמידת הצורך יבצע החלפה למשאבה שתתאים בדיוק לסוג המבנה ולאופי הפעילות בו.

שירותים נוספים שתקבלו אצלנו

אנו מבצעים בדיקות, תיקונים, התאמה והתקנה של משאבות מים לבניין בתל אביב והסביבה בהתאמה מלאה לפי צרכי הלקוחות שלנו. החברה מתמחה בכל סוגי המשאבות הקיימים כיום בשוק ומעניקה ללקוחותיה מענה מהיר בזמינות גבוהה. אנו זמינים 24/7 ונשמח להעניק מידע נוסף בטלפון 073-7826176 או דרך אתר האינטרנט שלנו.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button