הצפה

למה קורות הצפות מים ואיך לטפל בהן ביעילות

מתמודדים עם הצפת מים בסביבת המגורים או העבודה? רוצים לדעת מה ניתן לעשות במקרה של הצפה בבית או במשרד? כל מה שצריך וחשוב לדעת על הצפת מים בשורות שלפניכם. הצפות מיםהמתרחשות בסביבת המגורים או העבודה עלולות להוביל לנזק בלתי הפיך ברכוש ותשתיות, וכפועל יוצא מכך, הטיפול בהצפה חייב להיעשות באופן המקצועי והמהיר ביותר.הסיבות הנפוצות ביותר העלולות להוביל להצפות מים  תמצאו:כשל או ליקויים בתשתיות הביוב ומערכות הניקוזמערכות ניקוז ותשתיות ביוב אשר אינן מסוגלות להתמודד עם משקעי גשם מרובים היורדים בפרקי זמן קצריםפיצוצי צנרת בסביבת המגורים או העבודה, לרבות, פיצוץ במערכת כיבוי האש במבנהסתימה משמעותית באחד מקווי הצנרת ו/או מערכות הניקוזליקוי בנייה ותכנוןבעיות איטוםכל אחת מהסיבות המצוינות לעיל, עלולה לנקז לתוך שטח המגורים או העבודה כמויות גדולות של מים המחייבות טיפול בהצפה המוצע לכם במסגרת שאיבת מים מהרצפה באמצעות מערכות שאיבה מתקדמות.
חשוב לדעת:ברוב המוחלט של המקרים בהם דרכי הטיפול בהצפה מיושמים באופן המיידי והמקצועי ביותר, ניתן למזער את מימדי הנזק לרכוש ולתשתיות באופן משמעותי.מה ניתן לעשות במקרה של הצפה בבית, במשרד או בבית העסק?מעבר לנזקי רכוש ותשתית, הצפת מים המתרחשת בסביבת המגורים או העבודה, עלולה להוביל גם לנזקי גוף ואף לסכן חיים, ולכן, אחת הפעולות הראשונות אותן יש לבצע בזמן הצפה הינה פינוי מיידי של הדיירים מהשטח המוצף.מייד לאחר הרחקת הדיירים מהשטח המוצף, יש לפנות לאנשי מקצוע המתמחים במתן שירותי טיפול בהצפה.
אצלנו בקבוצת דודי מערכות וhttps://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/, עומד לרשותכם צוות חירום מקצועי ומיומן המתמחה במתן פתרונות שירות לטיפול בהצפות מים מכל סוג ובכל היקף.צוותי החירום שלנו עומדים לרשותכם בפריסה ארצית והם פועלים במסגרת שירות-חירום מסביב לשעון:24 שעות ביממה- 7 ימים בשבוע-365 ימים בשנה. צוותים אלו מאובזרים במערכות שאיבה מתקדמות הכוללות בין היתר רכבי ביובית המסוגלים לבצע פעולת שאיבת מים מהירה ועוצמתית.
כמו כן, צוותי החירום שלנו מאובזרים במערכות ציוד טכני המאפשרות להם לפתור בעיות ניקוז מים בשטח.פתרונות השירות המוצעים על ידי צוותי החירום שלנו, מותאמים לכל סוגי הצפות המים הנפוצות בישראל, לרבות, הצפת מי-גשמים, הצפות צנרת, הצפות המתרחשות בשל ליקויים או כשלים בתשתיות הביוב ומערכות הניקוז וכדומה.פתרונות מקצועיים- מונעי הצפה על מנת להימנע מהפצות מים בסביבת המגורים או העבודה, יש לטפל באופן מקצועי בתשתיות הביוב, הניקוז והצנרת בסביבה הביתית או המשרדית.
אצלנו בקבוצת דודי מערכות ומשאבות מים, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות מקצועיים-מונעי הצפה.פתרונות אלו משלבים בין ביצוע עבודות לתיקון/החלפה/חיטוי צנרת לבין איתור כשלים וליקויים בתשתיות הביוב ומערכות הניקוז.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button