הקמת מאגרי מים לבטיחות ולשימוש מי שתייה וכיבוי אש – שירות 24/7

בית > מרכז מידע > הקמת מאגרי מים לבטיחות ולשימוש מי שתייה וכיבוי אש – שירות 24/7

הקמת מאגרי מים בטוחה ואיכותית

מדוע אנו זקוקים למאגרי מים?

אם שאלתם את עצמכם מהי הקמת מאגרי מים, התשובה פשוטה – יש מאגרי מים לכיבוי אש ויש מאגרי מים לשתייה. כיוון שמבנה רב קומות לא יכול לשאת בעומס של העברת מים מקומה לקומה מעל הקומה השלישית, נדרש מאגר מים שיגיע לקומות העליונות ביותר בלחץ הנכון. הן הקמת מאגרי מים לשתייה, הן הקמת מאגרי מים לכיבוי אש – חייבות להיעשות על פי תקנים בין לאומיים מחמירים ועל פי הבטיחות הנדרשת בהתאם למשרד הבריאות.

שירות מסור ומדויק להקמת מאגר מים

הקמת מאגרי מים 24/7 הוא שירות הניתן לכל מי שזקוק להקמה מקצועית, מיומנת ובטוחה, וזאת על ידי אנשי מקצוע בלבד. בעידן שבו שרלטנים קמים בכל יום, חשוב להקפיד על מיומנות רבה ולא לוותר על כך, אף לא לשנייה. חברת "דודי משאבות" תעניק לכם שירות מסור, מיומן ומדויק עבור הקמת מאגרי מים 24 שעות ביממה.

הקמה, פיקוח ותחזוקה של מאגרי מים

לאחר הקמת המאגר תזדקקו לפיקוח ולתחזוקה שוטפת מדי שנה ויותר. התחזוקה תכלול ניקיון המאגר, פעולות חיטוי יסודיות, איטום הפתחים על פי הצורך, דגימת המים במעבדה לאיתור חיידקים מזיקים. גם את ההתקנה, גם את התחזוקה וגם את דגימת המים תבצעו בגוף אחד – חברת "דודי משאבות" שתספק לכם תשובה לכל השאלות ופתרון לכל הבעיות במקצועיות ובמומחיות רבה.

בנייה על פי תקנים מחמירים

כדי להקים מאגר מים על פי התקנים המחמירים, יש צורך במיומנות רבה, בניסיון ובמוניטין של בעלי המקצוע. ודאו כי יש רישיון והסמכה למתקינים וכי החברה משתמשת במוצרי חיטוי, איטום, ניקיון ובנייה הנחוצים לאיכות העבודה. אל תתפשרו על פחות מכך.
הקמת מאגרי מים 24 שעות ביממה תאפשר לכם לבחור את הזמן הנוח לבנייה בלי לחץ מיותר – בנייה הכוללת שינוע, חפירה, משאבות, איטום, חשמל ועוד. יש לקבוע את מאגר המים בהתאם לגודל המתבקש, להשתמש בחומרים עמידים בפני נזקי מזג האוויר, בפני קורוזיה, המותאמים לכל הקומות העליונות והתחתונות ומגנים על איכות המים תמיד.

r

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button