התקנת משאבות ביוב

בית > מרכז מידע > התקנת משאבות ביוב

התקנת משאבות ביוב על ידי מומחים

התקנת https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-ביוב/ הוא מקצוע אחד מתוך מספר המקצועות הקשורים למערכות הביוב. אין כיום כמעט רשות מקומית בארץ שאין לה מערכת ביוב מרכזית. בשנים עברו היו בורות ספיגה לכל מבנה תעשייתי, בתי מגורים ומבנים ציבוריים.
ריקון בורות אלו, אחת לכמה חודשים, היו באחריות בעלי הנכס והן נעשו על ידי חברות שהחזיקו מכליות שאיבה ייחודיות.

ההבדל בין מערכות ביוב של פעם והיום

בשני העשורים האחרונים עברו רוב הרשויות למערכת ביוב מרכזית, רחובות נחפרו וצינורות בטון גדולים הוטמנו מתחת לכביש. לצורך הנעת הביוב לבריכות אגירה היה צורך בהתקנת משאבות ביוב.
יצרני משאבות הביוב דאגו לפרסם עצמן כדי שהרשויות יתקשרו איתם וירכשו את משאבות הביוב מתוצרתן. רוב הרשויות רוכשות משאבות ביוב חדשות, ישירות מהניילון, אנשים פרטיים שמחפשים דרכים לחסוך כספים בוחרים, לא פעם, לבצע התקנת משאבות ביוב משופצות. גם במקרה זה נותן היצרן או מי שבא מטעמו, אחריות וביטוח אבל מן הסתם הם יהיו לתקופה קצרה יותר.
רשויות מקומיות מחויבות בהוצאת מכרז לקראת רכישת משאבות ביוב. החברה שלנו, דודי https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/, זכתה לא אחת במכרז ואף נותנת שירותים לאותן רשויות. אנחנו עובדים בשקיפות וכל חלקי החילוף שלנו למשאבות ביוב הם מקוריים.
אנחנו מבצעים טיפולי מנע מה שמונע את הצורך בהחלפת חלקים לעיתים קרובות.

מדוע בעלי מקצוע

התקנת משאבות ביוב צריכה להיעשות על ידי בעלי מקצוע שכן התקנה לא נכונה יכולה להיות בעייתית בעתיד, הביוב יכול לזלוג מהצינורות ולפרוץ לרחובות מה שיהווה  מטרד לתושבי רחובות אלו. בעת התקנת משאבות ביוב נותן היצרן ללקוח שלו אחריות עליהן לתקופה ארוכה (כל יצרן נותן אחריות על פי החלטתו).
רוב הרשויות, כדי להבטיח את עצמן, עושות ביטוח על משאבות הביוב ובעת הצורך בתיקון או החלפה התשלום מבוצע על ידי חברת הביטוח.

מדוע דווקא אנחנו

לצורך קבלת פרטים אודות משאבות ביוב, ביטוח ואחריות כנסו לאתר האינטרנט שלנו. באתר דודי משאבות מים תוכלו למצוא פרטים אודות התנהלות החברה, שנות הוותק בתחום.
יועץ מטעמנו יסביר את כדאיות התקנת משאבות ביוב חדשות/משופצות, עלות כל אחת מהן, תוך פירוט פרטים של יצרני משאבות ביוב שונים.

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button