חדרי משאבות מים

בית > מרכז מידע > חדרי משאבות מים

משאבות מים לבריכות: שירות מהיר ואמין כל הזמן

אנחנו בקבוצת דודי מערכות וhttps://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, הקמה ותחזוקה של חדרי משאבות מכל הסוגים ובכל הגדלים. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב אודות השירותים השונים המוצעים על ידינו בתחום חדרי המשאבות מים.חדרי המשאבות מים הם למעשה הגדרה כללית למספר סוגי משאבות שונות בייעודן המותקנות במבני מגורים, מבני תעשייה ומסחר, מבני ציבור וכדומה.
בין יתר חדרי משאבות מים הקיימים תוכלו למצוא: חדר משאבות להגברת לחץ מים במבני מגורים, חדרי משאבות מים כיבוי אש, חדר משאבות בבריכות שחייה ועוד.כל אחד מחדרי המשאבות מים המוקמים בשטח המבנה, חייב להיות מתוכנן בהתאם לייעודו ובהתאם לדרישות התקן המחמירות בענף.תכנון והקמה של חדרי משאבותכגוף מקצועי המתמחה בכל סוגי המשאבות מים והטכנולוגיות המיוחדות הנלוות אליהן, אנחנו בקבוצת דודי מערכות ומשאבות מים, מעמידים לרשותכם, מחלקת תכנון והקמה של חדרי משאבות מים ברמה גבוהה.
מחלקת שירות זו, אמונה על כל הליכי התכנון הנלווים, לצרכי הקמתם של חדרי משאבות מים מכל סוג ובכל גודל.פעולות התכנון המיושמות על ידינו נועדו בין היתר לצרכי:הגדרת סוג ואופי המשאבות מים הנדרשות

בחירת מיקום חדר המשאבות מים בשטח המבנה

קביעת נפח המים, הנדרש במאגר הייעודי וקביעת עוצמת השאיבה

תכנון לוחות פיקוד ובקרה לחדרי המשאבות מים

התקנת תשתיות לתפעול חדרי משאבות מים

במקביל, פעולות התכנון המיושמות על ידינו, מותאמות לדרישות התקן הישראלי ולתקנות הגופים הרלוונטיים, לרבות, שירותי הכבאות, במקרים של תכנון והקמת חדר משאבות כיבוי אש, משרד הבריאות, המשרד לאיכות הסביבה, מחלקות רישוי עסקים וכדומה.שיקום ותחזוקת של חדרי משאבות מיםשירות מקצועי נוסף המוצע על ידינו בתחום חדרי המשאבות מים, הינו שירות ייעודי למטרות שיקום חדרי משאבות, במידת הצורך ותחזוקת חדרי המשאבות ברמה השוטפת.
אנו מספקים שירות מותאם לכל סוגי המשאבות מים, הוא כולל בתוכו פעולות כגון: טיפול ותחזוקה שוטפת, של לוחות הפיקוד והבקרה, שיפוץ, תיקון, החלפה של משאבות מים. טיפול מונע לתקלות אפשריות, ניקוי וחיטוי מאגרי מים ובריכות, בדיקת מז"חים תקופתית, דגימת מים תקופתית, פעולות תחזוקה נוספות שמטרתן לשמור על תחזוקת חדרי המשאבות מים ולהבטיח את פעילותן התקינה, לאורך זמן.תכנון, הקמה ותחזוקה של חדרי משאבות- למה דווקא אתנו?לרשותנו ידע מקצועי מורחב וניסיון רב שנים בענף
אנו מקפידים על הליכי תכנון, המשלבים בתוכם את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף, לצד שמירה על תקני הבטיחות המחמירים ביותר
כי אנו יודעים לטפל על הצד המקצועי והמהיר ביותר, בכל תקלת שירות בזמן אמת

מעמידים לרשותכם צוותי חירום, בפריסה ארצית -24 שעות ביממה!

הצוותים שלנו, מקפידים לאבזר את חדרי המשאבות, במערכות שאיבה מתקדמות מסוגן

אנחנו מחויבים לשירות ופועלים במקצועיות לאורך כל הדרך

רוצים לדעת יותר על הליכי התכנון, ההקמה והתחזוקה המוצעים על ידינו בתחום חדרי המשאבות?חייגו עכשיו: 073-7826176

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button