חיטוי וניקוי מאגרי מים באישור משרד הבריאות

בית > מרכז מידע > חיטוי וניקוי מאגרי מים באישור משרד הבריאות

חיטוי וניקוי מקצועי של מאגרי מים באישור משרד הבריאות

בכל בנין משותף יש על הגג מכלי מים בהם נאגרים מים לכל דיירי הבניין. על מנת לשמור על היגיינה צריך לעשות חיטוי וניקוי מאגרי המים. לצורך ביצוע החיטוי והניקוי צריך בעל מקצוע שמתמחה בנושא והוא חייב להחזיק אישור משרד הבריאות כדי לבצע את העבודה.

מדוע חיטוי וניקוי זוהי עבודה למקצוענים בלבד

חיטוי וניקוי מאגרי מים באישור משרד הבריאות  נדרש גם בבריכות שחיה, בעיקר ציבוריות. השימוש לאורך זמן במים והצורך המתמיד בהחלפתם יכול למנוע מציבור המתרחצים ממחלות שעלולות להיגרם ללא הטיפול בבריכה.
לא כל אחד יכול לעשות ניקוי וחיטוי מאגרי מים.
בעלי המקצוע שעושים את העבודה מוסמכים לעשות אותה על ידי אישור מותאם של  משרד הבריאות. רוב חומרי החיטוי והניקוי מסוכנים ועל כן אסור למי שאינו בעל מקצוע בתחום להשתמש בהם ורק מי שמחזיק באישור של משרד הבריאות מוסמך לרכוש את חומרי החיטוי והניקוי ולעשות את העבודה. ישנה חשיבות גדולה לעשות חיטוי וניקוי מאגרי מים באישור משרד הבריאות בבתים משותפים ובכל מאגרי מים שמשמשים לשתייה וזאת כדי למנוע הצטברות של חיידקים שעשויים להביא לפגיעות בריאותיות.
לאחר ביצוע חיטוי וניקוי מאגרי מים באישור משרד הבריאות צריך להשאיר במקום את פרטי המבצע כולל מספר הרישיון שהוא מחזיק לעסוק במקצוע ובאיזה חומרים הוא השתמש. פרטים אלו חשובים למקרה שתתגלה בעיה או מחלה כלשהי. לאחר ביצוע חיטוי וניקוי צריכים לוודא שמאגרי המים יהיו מכוסים כדי למנוע חדירה של בעלי חיים וחרקים למי השתייה.
האחריות לשמירה על ניקיון וחיטוי מאגרי המים היא של ועד הבית. אחת לשנה שנתיים כדאי להזמין את בעלי המקצוע לבדוק את נחיצות הניקוי והחיטוי.

מה אנחנו יכולים להציע לכם

אצלנו בחברת דודי משאבות מים תוכלו לקבל את השירות המהיר והטוב ביותר.
אנו משתמשים בחומרים איכותיים ובעלי תו תקן ישראלי ויש לנו אישור משרד הבריאות לבצע חיטוי וניקוי מאגרי מים. אנחנו נותנים ללקוחות אחריות על העבודה שנעשתה. העובדים מטעמנו מקצועיים ובעלי וותק וידע בתחום.
כנסו לאתר האינטרנט שלנו ותוכלו לקבל מידע אודותינו ואודות פועלינו. תוכלו להשאיר פרטים להתקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם.

r

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button