חיטוי מערכות מים – שירות 24 שעות ביממה

בית > מרכז מידע > חיטוי מערכות מים – שירות 24 שעות ביממה

שירות חיטוי מערכות מים 24 שעות ביממה

מים נקיים למניעת מחלות

מאגרי מים שונים אוגרים בתוכם מים עומדים, ולכן חשוב לנקות את מערכות המים. חיטוי מערכות מים 24/7 מוודא שהמים יישארו נקיים, אחרת יכולות להיגרם מחלות ויכולים להימצא חיידקים מיותרים. מאגרי מים נמצאים בגגות של בניינים ומחויבים להתנקות על פי תקנות של משרד הבריאות.

זיהום בגלל קורוזיה, מזג אוויר ומזיקים

מי שתייה במאגרי מים יכולים להזדהם בגלל קורוזיה, בגלל נזקי מזג אוויר, בגלל חרקים ומזיקים, ונדרש חיטוי מתמיד כל תקופה כדי להבטיח מים נקיים הניתנים לשימוש ולשתייה. מנקי המים יגיעו למבנים שונים, לבניינים ציבוריים, למוסדות, למשרדים, ואחרי הניקיון תילקח דוגמית מים כדי לוודא במעבדה שאכן המים נקיים מחיידקים מיותרים.

חיידקים מזיקים לבריאות

הידעתם? יש חיידקים רבים היכולים לגרום נזקים במים שלכם.
הנזקים עלולים להשפיע על בריאותכם, לכן חשוב לפעול על פי התקנים המחמירים של חיטוי מערכות מים. שירות מתאים של חיטוי מערכות מים 24 שעות ביממה ניתן לקבל על ידי חברה מקצועית ומיומנת בשם "דודי משאבות". פרטים ניתן להשיג בטלפון הבא: 073-7826176.

מים לרחצה, לשתייה ולניקיון

חיטוי מערכות מים 24 שעות ביממה מבטיח לכם טיפול מדויק לכל מאגר מים. המים הם מרכיב חשוב בחיינו, אנחנו משתמשים בהם לשתייה, לרחצה, לניקיון, וזקוקים לכמות רבה של מים כל היום, לכן קיימת חשיבות רבה בבדיקה ובחיטוי של המים הנחוצים לחיינו. להיות חפים מחיידקים מזיקים, לנקות מקורות מחלידים, לנקות את הפתחים המלוכלכים – כל אלה מצריכים חיטוי מקצועי של בעל מקצוע בהתאם למאגרי המים הקיימים.

אנשים שעברו הכשרה הם האנשים הנכונים לחיטוי

מי שמורשה לבצע חיטוי מים הוא איש מקצוע שעבר הכשרה בנושאי מים ותברואה. קבלנים, אחראי מים ותברואה, מנהלי אחזקה, אחראי מכונים של מים, אחראי בינוי, אינסטלטורים ועוד. רישיון של משרד הבריאות לנושא חיטוי מערכות מים יאפשר לאיש מקצוע לנקות עבורכם את מאגרי המים השונים.
ודאו כי יש בידיו רישיון כזה וצאו לדרך. חיטוי מערכות מים 24 שעות ביממה יאפשר לכם שימוש נקי במים הנמצאים במאגרים השונים ללא כל בעיה.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button