חיטוי צנרת טופס 4 בבני ברק

בית > מרכז מידע > חיטוי צנרת טופס 4 בבני ברק

חיטוי צנרת מים בני ברק לפי דרישות טופס 4

תושבי בני ברק? רכשתם דירה חדשה ואתם עומדים להיכנס אליה? לאחר שהקבלן סיים את הבנייה של הבניין, אחד הדברים הכי חשובים זה קבלת טופס 4 מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה. לאחר קבלת טופס 4, שמאשר כי הבניין תקין למגורים, ניתן לחבר את הבניין למים, לחשמל, ולשאר התשתיות לפני האכלוס שלו בדיירים.
אחת מהדרישות שעולות בטופס 4 הינה חיטוי של צנרת המים בבניין, וללא שהצנרת עברה את החיטוי הנדרש על ידי חברה מקצועית ומומחית בתחום, לא יתקבל טופס 4.
קבוצת דודי מערכות מים תוכל לבצע עבורכם חיטוי לצנרת כפי שנדרש בטופס 4 ולדאוג לכך שהסעיף הזה יאושר במהירות על ידי הוועדה לתכנון ובנייה.
חיטוי הצנרת אינה פעולה בירוקרטית, אלא מדובר על פעולה תברואתית ובריאותית שמבצעים כדי למנוע חדירה של מזהמים שונים לצנרת המים של הבניין.

שלב ראשון- אבחון הבעיה

ראשית, המטרה היא לוודא כי צנרת המים של הבניין ומאגרי המים של הבניין נקיים ממזהמים שונים, מה שחלילה עשוי להביא לבעיות בריאותיות שונות.
בדיקת איכות המים נעשית טרם התקנת תשתיות החשמל וחיבור צנרת המים לתשתית המים העירונית.

שלב שני- אפשרויות הטיפול

על מנת לחטא את הצנרת של הבניין, אנחנו בקבוצת דודי מערכות מים נרוקן את הצנרת של הבניין מהמים כדי להבטיח ניקוי וחיטוי מלא של הצנרת, ולאחר מכן נזרים מים חדשים אל הצנרת על מנת לייעל את תהליך החיטוי. אחרי שנוודא כי אין כל מזהמים בצנרת, נכניס את חומר החיטוי לצנרת לפי הכמות הנדרשת.

שלב שלישי- שטיפת חומר החיטוי ובדיקת איכות המים

לאחר שנכניס את החומר המחטא לתוך הצנרת, נשטוף את חומר החיטוי מהצנרת ונבצע שוב בדיקה לאיכות המים, נוודא שאין מזהמים באמצעות שליחת דגימה של מי הצינור למעבדה מוסמכת. תשובת המעבדה לכך שהמים נקיים היא האישור שמגישים לצורך קבלת טופס 4.

קבוצת דודי מערכות מים- מומחים לחיטוי מערכות מים

אנחנו בקבוצת דודי מערכות מים, מומחים כבר שנים לחיטוי צנרת מים לצורך קבלת טופס 4 במשך שנים.
העבודה מתבצעת במהירות, ביעילות ומקצועיות. אם אתם תושבי בני ברק, וזקוקים לחיטוי של צנרת המים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button