חיטוי צנרת טופס 4 בגבעתיים – כל מה שחשוב לדעת

בית > מרכז מידע > חיטוי צנרת טופס 4 בגבעתיים – כל מה שחשוב לדעת

חיטוי צנרת לקבלת טופס 4 בגבעתיים

הבירוקרטיה תמיד מחכה מעבר לפינה והפעם, טופס 4 שהוא האסמכתא בעת כניסה למבנה לכך שכל ההיבטים הנדרשים נבדקו, נמצאו תקינים ואושרו כך שהבניין נמצא ראוי למגורים. כדי לקבל את הטופס המיוחל שמעניקה הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה, נדרש להציג כמה מסמכים ולבצע כמה פעולות, ביניהן חיטוי צנרת. לאחר קבלת טופס 4 נחשב המבנה תקין וראוי למגורים ורק אז אפשר לחבר אותו לתשתיות כמו מים, חשמל ועוד.

חיטוי צנרת טופס 4 בגבעתיים – למה זה חשוב?

בנוסף למה שהוסבר עד כה, חיטוי צנרת טופס 4 בגבעתיים הוא לא רק פעולה בירוקרטית אלא דבר חשוב ביותר ברמה התברואתית. מהסיבה הזו חשוב לבצע את החיטוי על ידי חברה מנוסה ומוסמכת. נזכיר שחיטוי צנרת נעשה בעיקר בעת כניסה לבית חדש אך לא רק.
לאחר שיפוץ מסיבי יש סכנה שחדרו מזהמים לצנרת המים וגם אז נצטרך לבצע חיטוי של הצנרת.

שלב ראשון- אבחון הבעיה

ביצוע נכון ויעיל של חיטוי מבטיח במידה לא מבוטלת מניעה של מלות זיהומיות שונות שעלולות להיות תוצאה של איכות ירודה של המים או צנרת מלוכלכת. חיטוי המים הוא סוג של תעודת ביטוח ולכן חיטוי צנרת נעשה כבדיקה ראשונית לפני התקנת התשתיות של מים וחשמל.

שלב שני- אפשרויות הטיפול

חיטוי צנרת טופס 4 בגבעתיים נעשה בכמה שלבים. ראשית יש לרוקן את המים מהצנרת כדי שניתן יהיה לבצע בה ניקוי. שנית, יש להכניס אל הצינורות את חומרי החיטוי בדיוק בכמות המדויקת שאותה נקבע לפי מאפייני הצנרת וגודלה.

שלב שלישי – שטיפת חומר החיטוי וביצוע הבקרה של איכות המים
בשלב השלישי והאחרון נבצע שטיפה של החומר ונבדוק שלא נותרו במים מזהמים בעזרת בדיקת איכות מי הצנרת שתבוצע על ידי מעבדה מקצועית ומוסמכת. את תשובתה של הוועדה נוכל להעביר לרשות כדי לקבל את טופס 4 המיוחל.

דודי משאבות מים– המומחים לחיטוי צנרת

קבוצת דודי משאבות מים מעניקה מזה שנים ללקוחותיה שירות מקצועי של חיטוי צנרת טופס 4 בגבעתיים והסביבה.
ניתן ליצור קשר ולהזמין פגישה עם נציגי החברה דרך אתר האינטרנט. צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button