חיטוי צנרת טופס 4 ברמת גן

בית > מרכז מידע > חיטוי צנרת טופס 4 ברמת גן

חיטוי צנרת לקראת טופס 4 ברמת גן

חשיבות המים ידועה, אך מים נקיים הם לא רק הכרחיים לבריאות, אלא הם דרישת חובה לפני אישור לאכלוס מבנה חדש – מה שידוע כטופס 4. טופס 4 הוא אישור מטעם הוועדה המקומית לתכנון ובנייה על כך שהמבנה עומד בקריטריונים למגורים, קרי תקנות שונות על בטיחות המבנה למגורים, ובהן תקינות צנרת המים. חברת דודי מערכות ומשאבות מים מבצעת בדיקות מקצועיות על פי תקנות משרד הבריאות לצנרת ועורכת חיטוי צנרת טופס 4 ברמת גן לצורך קבלת אישור למגורים.

מוודאים שהמים איכותיים

המים המגיעים מצינורות וממאגרי מים עירוניים עלולים להזדהם מסיבות שונות. קווי הצנרת המובילים מי שתייה חשופים למזהמים, בין אם לבתים פרטיים ובין אם לבנייני מגורים או למבני תעשייה. מים שאינם נקיים עלולים לגרום מחלות ולסכן את הבריאות.
זו הסיבה שקבלת טופס 4 מותנית בבדיקת דגימת מים וביצוע חיטוי צנרת טופס 4 ברמת גן אחרי הנחת מערכת צנרת חדשה.

שלב ראשון – דיגום מי שתייה

לקראת קבלת טופס 4 יש להזמין את החברה המקצועית שמורשית לבצע דיגום מים ולשלוח את הדגימה לבדיקה. אם נדרש לבצע חיטוי לקבלת האישור, יש לפנות לגורם מקצועי.
לא כל אחד מורשה לבצע בדיקה אשר תהיה תקפה על ידי משרד הבריאות.

שלב שני – ביצוע חיטוי צנרת

חיטוי צנרת מתבצע על ידי אנשי מקצוע מורשים של חברת דודי מערכות ומשאבות מים בהתאם לנוהלי משרד הבריאות. בפעולה זו משתמשים בחומרי חיטוי כימיים המוחדרים אל מערכת הצנרת, יוצרים סחרור של המים במערכת כדי לוודא שהחומר יגיע לכל חלקי הצנרת.

שלב שלישי – שטיפת הצנרת

לאחר שחומר החיטוי הוזרם לצנרת, יש צורך לשטוף אותו היטב כדי לוודא שהצינורות נקיים לפני הזרמת מים.

שלב רביעי – ביצוע דיגום חוזר

לאחר חיטוי צנרת טופס 4 ברמת גן, אנשינו מבצעים דיגום מים חוזר הנשלח לבדיקה כדי לוודא שהמים בטוחים לשימוש על פי תקן המדינה. לאחר קבלת האישור מהמעבדה, ניתן טופס האכלוס המאפשר כניסה למגורים.

פונים רק לגורמים מוסמכים

לקראת קבלת טופס 4 פנו אלינו, ואנשי המקצוע המורשים של דודי מערכות ומשאבות מים יבצעו את הדיגום והחיטוי במקרה הצורך כדי לוודא שאספקת המים איכותית ותקינה.

פנו אלינו ונשמח לתת שירות 073-7826176

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button