חיטוי צנרת טופס 4 בתל אביב- כל מה שחשוב לדעת על כך

בית > מרכז מידע > חיטוי צנרת טופס 4 בתל אביב- כל מה שחשוב לדעת על כך

כל מה שחשוב לדעת

חיטוי צנרת הוא פעולה חיונית מקומות מסוימים ולעתים היא התנאי לקבלת טופס 4 שהוא בעצם האישור שניתן לכניסה למבנה ומהווה האסמכתא לכך שכל הפרמטרים הנדרשים אושרו והמבנה נמצא תקין וראוי למגורים. מי שמאשר את הטופס היא הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה ורק לאחר אישורה המבנה נחשב תקין למגורים וניתן לחבר אותו לחשמל, מים ולתשתיות נוספות. לקבוצת דודי משאבות ניסיון רב שנים בתחום ותוכל לחטא עבורכם את הצנרת לפי דרישות טופס 4.

חיטוי צנרת טופס 4 בתל אביב- למה זה חשוב?

מדובר בפעולה חיונית וחשובה מאין כמוה. חיטוי צנרת מים טופס 4 בתל אביב היא לא רק פעולה בירוקרטית שיש לבצע כדי לקבל את הטופס המיוחל, אלא פעולה חשובה ברמה התברואתית והבריאותית ולכן יש לבצעה על ידי חברה מקצועית ומוסמכת. חיטוי צנרת נבצע לא רק לקראת כניסה לבית חדש אלא גם כדאי לבצע לאחר שיפוץ הבית כאשר יש סכנה שאל תוך צנרת הבית חדרו מזהמים שונים.

שלב ראשון- אבחון הבעיה

וידוי ניקיון המים בצנרת הבית עשוי למנוע מחלות קשות שעלולות להיגרם עקב מים באיכות ירודה או צנרת שאינה נקייה. מדובר בעצם על תעודת ביטוח בריאותית ולכן אין לזלזל בכך. חיטוי הצנרת נעשה בצינורות ובמאגרי מים סביב בניין המגורים המבוקש טרם התקנת תשתיות המים והחשמל.

שלב שני- אפשרויות הטיפול

בתחילת התהליך נרוקן את המים מהצינורות כדי להבטיח ניקוי מלא שלהם. בשלב הבא נזרים מים לתוך הצינורות כדי לייעל את פעולת הניקוי. אחרי שווידאנו שאין בצינורות שאריות לכלוך ומזהמים נכניס לצינורות את חומר החיטוי בכמות המדויקת שנקבעת לפי גודל הצנרת ומאפייניה.

שלב שלישי – שטיפת חומר החיטוי ובקרת איכות המים

לבסוף נשטוף את חומר החיטוי ונוודא שלא נותרו מזהמים במים באמצעות בדיקת איכות מי הצינור על ידי מעבדה מוסמכת לכך. תשובת המעבדה היא בעצם השלב האחרון בדרך לקבלת טופס 4.

דודי משאבות מים- מומחים לחיטוי צנרת

דודי משאבות מים מתמחה בביצוע חיטוי צנרת טופס 4 בתל אביב ובכל אזור המרכז. החברה מבצעת את הפעולה באופן מקצועי ויעיל. ניתן להזמין פגישת ייעוץ דרך האתר- צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button