חיטוי צנרת לטופס 4

בית > מרכז מידע > חיטוי צנרת לטופס 4

חיטוי צנרת טופס 4

צנרת נקייה לחלוטין היא חובה על-מנת להימנע מתחלואה מסוכנתעל-מנת להבטיח צינורות ללא מזהמים ולקבל טופס 4 נדרש חיטוי.אנו קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מבצעת חיטוי בהתאם לדרישות משרד הבריאות, בזמינות גבוהה ובאחריות במקומות שבהם ישנו חשש כי המים באיכות ירודה, הוועדה המקומית לתכנון ובנייה לא תעניק טופס 4 לפני שבוצע חיטוי צנרת.גם מבני ציבור, מבני מסחר ומבני תעשייה יוכלו להתחיל למלא את ייעודם רק לאחר השלמת חיטוי ע"י אנשי מקצוע מוסמכים.
קבוצת דודי מערכות מספקת את השירות החיוני במקצועיות רבה ובזמינות גבוהה, כך שתוכלו לקבל את הטופס ללא עיכובים מיותרים.כמו כן אנחנו מבצעים חיטוי לצנרת גם במקרים אחרים שמחייבים זהירות ואחריות ביחס למים שמגיעים לברזים.השלבים השונים של חיטוי צנרת לטופס 4חוקי התכנון והבנייה ותקנות משרד הבריאות מחייבים בדיקה מקיפה של קווי צנרת חדשים.
זהו תנאי מקדים לחיבור המבנה למקורות ולאספקת המים, וכאמור לקבלת טופס 4. חיטוי צנרת הוא תהליך שמורכב מ-3 שלבים:דיגום מי השתייה והעברת הדגימה למעבדות מיוחדות לצורך בדיקת המיםבמקרים שבהם מתגלים ממצאים חריגים בבדיקה, יש לבצע פעולת חיטוי בהתאם להנחיות משרד הבריאותפעולת דיגום חוזרת של מי השתייה וקבלת אישור ממשרד הבריאותכיצד מתבצע החיטוי של הצנרת?חיטויי קווי הצנרת מתבצע באמצעות החדרת חומר חיטוי ייעודי אל חלל הצנרת.ברוב המקרים החומר הוא סודיום היפו-כלוריד.
לאחר החדרת החומר מתבצעת פעולת סחרור מים בתוך קווי הצנרת, וכך החומר הייעודי מגיע אל הדפנות של הצינורות ומסיר מהן חומרים מזהמים כאלו ואחרים. פעולת החיטוי אורכת כשעתיים בממוצע. מיד עם סיומה מתבצעת פעולת שטיפה יסודית של קווי הצנרת לצורך פירוק חומר החיטוי והבטחת זרימת מים איכותיים ונקיים לאורך כל קווי הצנרת.
כאמור, עם סיום החיטוי עצמו יש ליטול דגימת מים ולבדוק אותה. רק לאחר קבלת אישור מהגורמים הרלוונטיים ניתן לעשות שימוש במי השתייה.התנהלות אחראית במיוחדאנו קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מספקת מגוון רחב של שירותים בכל הנוגע לתשתיות המאפשרות שימוש במים.
גם חיטוי צנרת לטופס 4, כמו שאר השירותים, מתבצע באופן מקצועי ואחראי במיוחד.צוותי החברה מנוסים מאוד, מיומנים בביצוע החיטוי ופועלים בהתאם לדרישות הרלוונטיות של משרד הבריאות. כמו כן החיטוי מותאם לסיבה שבגללה הוא מתבצע.
בהקשר זה כדאי לדעת שישנם מצבים נוספים שבהם חשוב לחטא את הצינורות.המקרים שבהם מומלץ לחטא את הצנרתלצורך קבלת טופס 4 – לאחר הנחת קווי צנרת חדשים ועל-מנת שאפשר יהיה לחבר אותם לתשתית אספקת המיםלאחר תיקון או החלפה של קווי צנרתכשישנו חשד להימצאותם של מזהמים במי השתייהכשישנו טעם חריג למי השתייה, או כשעולה מהם ריח לוואי, רצוי מאוד לדגום את המים כדי לבחון אם יש צורך בחיטוי
 חיטוי צנרת – מדוע הפעולה הכרחית?סלמונלה, ויבריו כולרה וקוליפורמים הם רק חלק מהחיידקים והמזהמים שעלולים להימצא בקווי הצנרת השונים המובילים מי שתייה. הימצאותם של חיידקים ומזהמים בצנרת המים עלולה להוביל להתפרצות מחלות שונות גם בעת ביצוע פעולות שגרתיות במי השתייה, לרבות, שטיפת ירקות ופירות, צחצוח שיניים וכדומה.
על מנת להבטיח מי שתייה איכותיים ונקיים מחיידקים ומזהמים שונים, נדרש חיטוי הצנרת. פעולה זו מיושמת באמצעות מכשור מתקדם וחומרי חיטוי ייעודיים והיא משלבת בתוכה גם פעולת דיגום של מי השתייה לצורך בדיקת איכות המים במעבדות מיוחדות המיועדות לכך.שירות בסטנדרטים גבוהים במיוחדמעבר למקצועיות של הצוותים של קבוצת דודי מערכות, מאפיין מובהק נוסף הוא שירות בסטנדרטים גבוהים.
גם הבקיאות וגם האדיבות הן תוצר של תפישת העולם של דוד קצב, מייסד החברה והמנכ"ל. המחויבות למקסימום תועלת בכל פעולה באה לידי ביטוי בחיטוי עצמו, במענה הסבלני לכל שאלה ובעבודה המסודרת והיעילה להפליא.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button