חדרי משאבות בעלי יעדים שונים ומשתנים

מהם חדרי משאבות? ודאי שאלתם את עצמכם, התשובה מתייחסת לסוגי משאבות שיש לכל אחד ייעוד אחר במבני תעשייה, במבני מסחר, במבני ציבור ובבנייני מגורים. חדר משאבות אחד מיועד למשל להגברת לחץ המים במבני מגורים. חדר משאבות שני מיועד למשל לכיבוי אש. חדר משאבות שלישי מיועד לבריכות שחייה, והיד עוד נטויה. המשותף לכולם הוא החשיבות הקיימת לעמידה בתקנים המחמירים, כך שכל חדר משאבה ימלא את תפקידו כראוי.

תמיכה לשירותים נחוצים בחדרי משאבות

זקוקים לתחזוקה של חדר משאבה? להקמת חדר כזה או לתיקון נדרש? חברת "דודי משאבות בע"מ" מספקת עבורכם את כל השירותים הנחוצים עבור טיפול בחדרי משאבות 24/7, כך שאם משהו משתבש בפתאומיות, אתם לא נדרשים לחכות – אפילו לא לבוקר – כי איש מקצוע מיומן – דרוך ומוכן לקריאתכם בכל שעה.

טיפול בחדרי משאבות – 24 שעות ביממה

תכנון מראש וידע מקצועי – כל מה שנדרש לטיפול בחדרי משאבות

כדי לטפל בחדר משאבה דרוש תכנון מראש. עליכם להבין מהן המשאבות הנדרשות למבנה, היכן הן צריכות להיות ממוקמות, מהו נפח המים הנדרש בהתאם לעוצמת השאיבה הנדרשת, כיצד לתכנן את לוחות הבקרה לחדר המשאבות, כיצד להתקין תשתיות לתפעול חדר זה, וכל זאת בתיאום עם הגופים הרלוונטיים והתקנים הנחוצים.

פנייה לאיש שירות – טיפול בחדרי משאבות 24 שעות ביממה

טיפול בחדרי משאבות 24/7 מאפשר לכם להרגיש בטוחים בכל שלב. לא יקרה מצב שמשהו ישתבש בחדר המשאבה ולא תקבלו פתרון מיידי. באמצעות מכשור ייחודי ומקצועי יצליח בעל המקצוע לאתר את הבעיה הקיימת בחדר ולפתור אותה בלי להרוס את כל מה שבדרך. אם אתם זקוקים לשיקום חדר המשאבה או לתיקון חלקיה, לתכנונה ולתחזוקה, פנו עוד היום לחברת "דודי משאבות בע"מ" ותיהנו משירות מכל הלב של טיפול בלוחות הבקרה, של שיפוץ משאבות, של ניקוי מאגרי מים, של דגימות מים וכל דבר נוסף שיבטיח לכם תפקוד מושלם בחדר המשאבה. צרו קשר עוד היום: 073-7826176 [email protected] .