כל מה שרציתם לדעת על חיטוי מאגרי מים ברעננה

בית > מרכז מידע > כל מה שרציתם לדעת על חיטוי מאגרי מים ברעננה

חיטוי מאגרי מים

מאגרי מים או בשמם הנוסף מאגר עליון כוללים שני סוגים עיקריים: מיכל מאגר מים לכיבוי אש ומאגרי מים המספקים הזרמת מי שתייה בלחץ גבוה לדירות בקומות העליונות במבנה המגורים. מאגרי המים הנם מכלים המיוצרים מחומרים שונים כגון: בטון, נירוסטה, פלסטיק ואסבסט, ומחוברים למקור מים עירוני של הרשות המקומית.

חובת חיטוי מאגרי מים

על פי תקנות משרד הבריאות, פעולת חיטוי מאגרי מים ברעננה או בכל מקום אחר היא פעולה הכרחית לביצוע בכל מקום בהם מותקנים מאגרי מים, ולכן במבנה מגורים משותף חלה חובה לבצעה אחת לשנה, וזאת משום שלאחר התקנת המאגר האחריות עוברת אל הדיירים שאמונים על תחזוקתו.
מעוניינים בחיטוי מאגרי מים ברעננה או בסביבה? קראו לנו חברת דודי מערכות וhttps://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ – החברה המובילה בתחום זה.

חשיבות ביצוע חיטוי מאגרי מים

חלק עיקרי מתהליך תחזוקה של מאגרי מים הוא חיטוי, שכן יש צורך בניקיון המאגרים מפני מזהמים העלולים לחדור למי השתייה ולסכן את בריאות הדיירים.
פעולה זו, של חיטוי מאגרי מים ברעננה או בכל מקום אחר בו קיים מאגר מים, חייבת להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מנוסים בעלי הסמכה לכך ממשרד הבריאות.

כללים חשובים לחיטוי מאגרי מים

דגימת מי השתייה שבמאגר לצורך איתור חיידקים ומזהמים.ריקון מי המאגר בטרם החיטוי הינו חובה.ניקיון של המאגר וסביבתו.
פינוי פסולת מסביבת המאגר ולחטא באמצעות קיטור או כלור.ריסוס את המאגר וגם בסביבתו.אי עמידה בחיטוי מאגרי מים כנדרש לפי תקנות משרד הבריאות ומכון התקנים עלולה לגרום לניתוק המאגר ממקור המים העירוני.

בחברת דודי מערכות ומשאבות מים תוכלו לקבל חיטוי מאגרי מים ברעננה ובסביבה ברמה הגבוהה ביותר. לרשותנו עומדים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המשתמשים במיטב הציוד הנדרש על-מנת לספק לכם חיטוי מאגרי מים בדיוק לפי התקן המקובל, ובהתאם לתקנות של משרד הבריאות. אצלנו תקבלו שירות מקצועי המותאם בדיוק לגודל מאגר המים המדובר, וזאת תוך חתירה למצוינות בתהליך והבטחת איכות המים המיטבית עבור כל דיירי המבנה.

מה עוד תמצאו אצלנו?

בנוסף להתקנה ותחזוקה של מאגרי מים במבני מגורים, החברה משווקת ומייבאת משאבות מים לתעשייה, לחקלאות ולבתי עסק השונים ומספקת שירותים מסביב לשעון בעת תקלות במערכות המים השונות. לעוד פרטים פנו לדודי מערכות ומשאבות מים ונשמח לעזור.

r

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button