לוחות פיקוד ובקרה ABB

כיום רוב המוצרים התעשייתיים, הן בבתים פרטיים והן בתעשיות כבדות, הם אוטומטיים ועובדים עם מחשב. לכן חשוב מאד שכל המערכות תהיינה מדויקות, מעודכנות ומתוחזקות כראוי, הן ברמה המכנית והן ברמה הדיגיטלית. זה נכון למערכת ביוב, כמו למערכת השקייה, לחץ אוויר, או למפעל חלקים זעירים. חשוב שהפתרונות שיש לכם בבניין יהיו המעודכנים והיעילים ביותר, כדי לחסוך תחזוקה, עלויות וכאבי ראש. אנחנו בחברת דודי משאבות מים ממליצים לעבוד עם לוחות פיקוד ובקרה ABB, החברה המובילה בעולם.

אודות חברת ABB

חברת ABB היא החברה המובילה בעולם בתחום טכנולוגיה וחדשנות של לוחות פיקוד ובקרה. הם מציעים פתרונות יעילים, איכותיים וזולים, ברמה גבוהה מאד. בנוסף, החזון האקולוגי שלהם מוביל – והם מעמידים פתרונות ביוב, מערכות וצנרת שחוסכים מים, אנרגיה ושומרים על הסביבה ומשפיעים עליה בצורה המינימלית ביותר. מדובר על חברה בין לאומית ברמה הגבוהה ביותר, שמעסיקה כמעט 200 אלף עובדים ב-100 מדינות, חברה ותיקה שאנחנו שמחים להיות בין הזכיינים שלה בישראל. מדובר על ספקית מוצרים שאנחנו גאים לשווק, מוכרת בכל העולם, זוכת פרסים רבים, וממציאה של הרבה מאד טכנולוגיות שאנחנו נהנים ומרגישים סיפוק רב לשלב בעבודה שלנו. בין המוצרים שאנחנו משלבים הם לוחות פיקוד ובקרה ABB של משאבות מים ברמה הגבוהה ביותר בישראל. כאמור, חשוב מאד לעבוד עם מקצוענים ברמה של תחזוקה, אבל חשוב מאד גם לקנות מוצרים שלא צריך לתחזק. מאד פשוט.

מדוע אנחנו החברה המתאימה ביותר בעבורכם

קודם כל מכיוון שאנחנו בחברת דודי משאבות מים גאים להציג בפניכם את הקטלוג של לוחות פיקוד ובקרה ABB ברמה הגבוהה ביותר, דבר שמייעל כל מערכת שיש לכם, משדרג אותה והופך אותה לכלכלית יותר. בנוסף יש לנו ניסיון רב בשיפוץ והחלפה, אספקה ותחזוקה של לוחות פיקוד ובקרה מכל סוג, ואנחנו כאן בעבורכם 24 שעות ביממה. אם אתם מחפשים חברה מקצועית, שיש לה מהנדסים ואנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר בישראל, שיכולה להעמיד לרשותכם את כל מערך התיקונים והשיפוצים, ההתקנה והתחזוקה לכל מוצר שיש לכם, ובמיוחד אם מדובר בלוחות פיקוד ובקרה – התקשרו היום!