ליפוף מנועים והחלפת מסבים

בית > מרכז מידע > ליפוף מנועים והחלפת מסבים

יפוף מדויק והחלפת מסבים במנועים

כל המנועים של מכוניות, מכונות ייצור ומשאבות למיניהן מורכבים מפריטים רבים. ליפוף מנועים והחלפת מסבים היא פעולה שחוזרת על עצמה כמעט בכל שיפוץ ותיקון מנועים. לעיתים קרובות נוצרות תקלות במנועים ויש צורך לבצע בהם שיפוץ ותיקון חלקים שנשחקו.

מנועים ומסבים – חשיבות התאמת כל החלקים זה לזה

לכל חברת מכוניות יש את המוסך הספציפי שלה. ההמלצה  לבעלי המכוניות להכניס את המכוניות שלהם לטיפול תקופתי או במקרה הצורך למוסך של החברה ואנשי המקצוע העובדים במוסך עברו הכשרה אצל היצרן. פירוק המנוע ליפוף והחלפת מסבים היא דבר שבשגרה אבל בכל זאת רצוי שבעל מקצוע מיומן יעשה את העבודה מה שיבטיח עבודה מקצועית שבסיומה יינתן ללקוח הביטחון שהכול נעשה בהתאם להוראות היצרן.
רוב בעלי המקצוע שעוסקים בליפוף מנועים והחלפת מסבים מחזיקים במחסן שלהם חלקים ופריטים לצורך פעולות תיקון המנועים. כל בעל מקצוע מתמחה בסוג אחר של ליפוף  מנועים והחלפת מסבים למכונות השונות. במקרה של תקלה חוזרת לאחר ביצוע ליפוף מנועים והחלפת מסבים כדי לתת למומחה לבדוק מהי הסיבה שהתקלה חוזרת על עצמה פעם אחר פעם.

דוגמאות לשימוש מנועים

מכוניות של הצבא עוברות טיפולים במוסכים של הצבא וכך יתר כוחות הביטחון. חיילים עוברים הכשרה בה הם לומדים לבצע ליפוף מנועים והחלפת מסבים לכל הרכבים שיש. כך גם בחברות היסעים כמו אג"ד דן ועוד.
  ליפוף מנועים והחלפת מסבים של קרונות הרכבת והקטרים שלה נעשים במוסך ייחודי של הרכבת על ידי בעלי מקצוע שעברו הכשרה אצל יצרני הקרונות.

מדוע דווקא אנחנו הטובים ביותר

אנחנו בחברת דודי משאבות מים נותנים שירותי ליפוף מנועים והחלפת מסבים לכל המשאבות והמכונות הקשורות לאגירת ביוב ומים. משאבות שנמצאות במגע עם רטיבות מחייבות טיפולים והשגחה מרבים כדי למנוע נזקים ושחיקת חלקים.
יש לנו צוות עובדים מיומן ומקצועי בכל תחום ליפוף מנועים והחלפת מסבים למנועים מסוגים שונים. אנחנו מחזיקים חלקי חילוף לכל סוגי המנועים ולסוגים רבים של מכונות. אנחנו קשובים לכל מי שפונה אלינו ומבטיחים לענות לכל פונה בהקדם האפשרי.
להתקשרות כנסו לאתר האינטרנט שלנו והתעדכנו במספרי הטלפון שלנו. השאירו פרטים ואיש צוות יחזור אליכם וייעץ ככל שיידרש בכל נושא.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button