מיכלי התפשטות בקרית אונו

חברת דודי מערכות ומשאבות מים מתמחה בכל סוגי הפתרונות והתיקונים עבור מערכות להגברת לחץ מים ותקלות שאיבה. אנו דואגים לספק מיכלי התפשטות בקרית אונו בגדלים מגוונים ומסוגים שונים המיועדים למערכות מים ולמערכות סולאריות עבור בתים פרטיים, בנייני מגורים, רשויות, מפעלים ופרויקטים שונים. אנו מספקים את השירות המקצועי הטוב ביותר המתבסס על ידע וניסיון רב שנים ברחבי הארץ.

פתרונות הגורמים לייעולן של מערכות סולאריות

מיכלי התפשטות

אנו מספקים ומתקינים מיכלי התפשטות בקרית אונו במגדלים רבי קומות ובמבני תעשייה ומתקנים עירוניים במטרה למנוע נזק בלתי הפיך למערכות המים במקרה של שינויים בלחץ המים, מאחר ובמקומות כאלו קיימים קווי מים עירוניים המחייבים מערכות להגברת לחץ המים, ושמירה על זרימת מים תקינה ורצופה. בנוסף קיים גם צורך בהתקנה של מיכלים כאלו במערכות סולאריות גדולות המיועדות לחימום מים בנפח גבוה.

שלב ראשון – לבדוק את המתקנים

צוותי המקצוע שלנו דואגים להגיע ולבדוק את הצורך בהתקנתם של מיכלי התפשטות בקרית אונו, על ידי בחינה של מצב מערכות המים והבעיות בלחץ המים. המטרה היא לייעל את מערכות המים ולספק לחץ מים טוב גם עבור קומות גבוהות או מספר רב של צרכנים.

שלב שני – להחליט על דרך הטיפול

לבחון את גודל מיכל המים הנדרש על מנת לטפל בבעיות לחץ המים במערכות המים מאפשר שימוש יעיל ומניעת נזק למערכות המים השונות.

שלב שלישי – להתקין מיכלי התפשטות

מיכלי התפשטות בנפחים שבין 5 ל- 50 ליטר מותקנים על ידינו בהתאם לגודל הנדרש. מטרתם למנוע שינויי לחץ בברזים במידה ופעולת המשאבות המרכזיות מפסיקה ומתחדשת לאחר מכן.

שלב רביעי – לבדוק את תקינות המערכות

לחבר את המערכות ולבדוק את לחץ המים לכל אורך הצינור, לאחר התקנת מיכלי התפשטות בקרית אונו.

לגלות מקצוענות ואחריות

אנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים בעלי ניסיון רב. צוותי העבודה שלנו מנוסים ומסוגלים לטפל בכל תקלה בכל מקום ברחבי הארץ במהירות וביעילות. לכן כשמדובר בטיפול במערכות מים מורכבות יש לפנות למומחים, מאחר וטיפול לא נכון יביא לנזק בלתי הפיך למשאבות המים. בעת בעיה בלחץ המים או תקלה במערכות המים אתם מוזמנים לפנות אלינו ונגיע במהירות לטפל. 073-7826176