מיכלי התפשטות ברמת גן

בית > מרכז מידע > מיכלי התפשטות ברמת גן

סילוקית

מים בברז הם בבחינת דבר מובן מאליו אבל איכות המים היא לא דבר של מה בכך. בבתים רבים בערים בישראל ובפרט בערים כמו חולון שבה מבנים ישנים לרוב מתלוננים הדיירים על מי שתייה באיכות נמוכה. למי ששאל את עצמו מה משפיע על מי השתייה שלנו ועל האיכות שלהם, חשוב להכיר את המזח.
מזח הוא מכשיר שמונע זרימה חוזרת של נוזלים. החוק מחייב להתקינם בבתים פרטיים ובעסקים שעושים שימוש במים כמו למשל מפעלים, תחנות דלק, מוסכים, שדות חקלאיים, מסעדות, מעבדות, בריכות שחייה. גם עסק שיש בו בעלי חיים כמו רפת, קצביה, לול, גן חיות יש חובה להתקין מזחים.

דואגים למים ראויים

המטרה של החוק היא לוודא שהמים בכל סוגי המבנים הללו הם נקיים וראויים לשתייה עבור בני האדם ובעלי חיים. בזכות השמירה על זרימה חד כיוונית של מים ניתן לוודא שלא יכנסו חומרים מזהמים אל מערכת המים הכללית וממנה אל הבתים הפרטיים והעסקים. מעבר להיבט הבריאותי מזח מבטיח שלא יחייבו את בני הבית בחיובים כפולים של מים עקב זרימה חוזרת שלהם.

שלב ראשון – בדיקת המזחים

קבוצת דודי https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ מתמחה בטיפול במערכות מים שונות ובפרט בטיפול ובדיקת מזחים. צוותי העבודה בעלי הסמכה ומאושרים על ידי משרד הבריאות לטיפול במערכות מים ומחזיקים בידע מקצועי, ניסיון וציוד מתאים לביצוע שיפוץ מזחים בחולון בהתאם לממצאי הבדיקות שנערוך בשטח.

שלב שני – בדיקת איכות המים בבניין

אם נגלה שישנה פגיעה באיכות המים נבחן את האפשרות להחליף או לבצע שיפוץ מזחים בחולון בהתייעצות ותוך העברת מידע מסודר אליכם.

שלב שלישי – שיפוץ המזח

את שיפוץ המזח נעשה על ידי החלפת החומרים שהתבלו כדי לוודא שהמזח חוזר לפעילות תקינה שתבטיח איכות טובה של מים בבניין שלכם. ההמלצה היא לבצע כל חצי שנה בדקת מזחים כדי לוודא שאיכות המים נשמרת.

קצת עלינו

קבוצת דודי מערכות מים שמה במקום הראשון סוגיות כמו בריאות ואיכות מי השתייה וצוותי העבודה המסורים יעשו הכל כדי לוודא שמי השתייה שלכם יהיו טובים ונקיים ללא חיובים מיותרים בחשבון המים.
צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף. פנו אלינו ונשמח לתת שירות: 073-7826176

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button