מיכלי התפשטות בתל אביב

בית > מרכז מידע > מיכלי התפשטות בתל אביב

מיכלי התפשטות

כשמדובר במערכות להגברת לחץ מים וטיפול בתקלות שאיבה, חברת דודי מערכות ומשאבות מים מתמחה בכל סוגי הפתרונות והתיקונים. אנו מספקים מיכלי התפשטות בתל אביב מסוגים שונים ובגדלים מגוונים למערכות מים ולמערכות סולאריות לבתים פרטיים, לבנייני מגורים, למפעלים, לרשויות ולפרויקטים שונים. אנו ערוכים לספק את השירות המקצועי הטוב ביותר ואת הידע והניסיון של שנים בכל רחבי הארץ.

פתרונות לייעול מערכות סולאריות

בבניינים רבי קומות, במפעלים ובאתרים בהם קווי מים עירוניים, יש צורך במערכות להגברת לחץ המים ולשמירה על זרימת מים תקינה ורצופה. בנוסף יש צורך בהתקנה של מיכלים כאלה במערכות סולאריות גדולות המשמשות לחימום מים בנפח גבוה. אנו מספקים ומתקינים מיכלי התפשטות בתל אביב במגדלים רבי קומות ובמבני תעשייה ומתקנים עירוניים במטרה למנוע נזק בלתי הפיך למערכות המים במקרה של שינויים בלחץ המים.

שלב ראשון – בדיקת המתקנים

הצוותים המקצועיים שלנו מגיעים לכל אתר ובודקים את מצב מערכות המים ואת הבעיות בלחץ המים. אנו בודקים את הצורך בהתקנה של מיכלי התפשטות בתל אביב כדי לייעל את מערכות המים ולספק לחץ מים תקין גם כשמדובר בקומות גבוהות או במספר צרכנים רב.

שלב שני – החלטה על דרך הטיפול

בחינת גודל המיכל הנדרש כדי לטפל בבעיות לחץ המים במערכות המים במטרה לאפשר שימוש יעיל ולמנוע נזק למערכות המים.

שלב שלישי – התקנת מיכלי התפשטות

אנו מתקינים לפי הצורך מיכלי התפשטות בנפח שנע בין 50-5 ליטר בתלות בגודל הנדרש. מיכלים אלה ימנעו שינויי לחץ בברזים בעת הפסקת פעולת המשאבות המרכזיות ובעת הפעלתן מחדש.

שלב רביעי – בדיקת תקינות המערכות

חיבור המערכות ובדיקת לחץ המים אחרי התקנת מיכלי התפשטות בתל אביב.
בדיקה שלחץ המים תקין ורציף לכל אורכו.

מקצוענות ואחריות

לנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים יש ניסיון רב וצוותי עבודה מנוסים לטיפול בכל תקלה בכל מקום ברחבי הארץ ובמהירות. כשמדובר על טיפול במערכות מים מורכבות חשוב לפנות למומחים.
טיפול לא נכון עלול לגרום נזק בלתי הפיך למשאבות המים. אם נתקלתם בבעיה בלחץ המים או בתקלה במערכות המים, פנו אלינו ונגיע במהרה לטפל בבעיה.

אנו זמינים עבורכם.
פנו אלינו 073-7826176

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button