מצופי פיקוד בתל אביב

בית > מרכז מידע > מצופי פיקוד בתל אביב

מצופי פיקוד

מצופי פיקוד קיימים במאגרי מים וביוב ובמכלים המוצבים על גגות של בניינים או של מבנים ציבוריים, במטרה לוודא את תקינות משאבות הנוזלים. את המצופים האלה יש להחליף אחת לכמה שנים כדי לשמור על תקינותם. אנחנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים עוסקים בכל הטיפול במערכות אלה ובכללם בדיקת תקינות, החלפה ותיקון של מצופי פיקוד בתל אביב.
הצוותים שלנו ערוכים לתת שירות ברחבי הארץ והמומחים שלנו מוסמכים לבצע את העבודה ובעלי האישורים הנדרשים.

חשיבות תקינות מצופי הפיקוד

מצופי פיקוד מצויים במאגרי מים לשתייה ובמכלי מים שונים, ומיועדים להתריע במקרה של חוסר במים או הצפה אשר יפגעו בעבודת המשאבות המרכזיות. בבניינים רבי קומות האחריות לשמירת תקינות הציוד היא של ועד הבית, ובכל מבנה ציבורי יש אדם האחראי לכך שהציוד יטופל.
החלפת מצופי פיקוד בתל אביב בבניינים ובמבני ציבור נעשית לאחר בדיקת מומחה שאף בודק את המערכת ומברר את מקור התקלה.

שלב ראשון – בדיקה ואבחון

תקלה במערכת המים הנובעת מבעיה במשאבות המים. מומחה מטעם חברת דודי מערכות ומשאבות מים מגיע לבחון את המכלים, את המשאבות, את מצופי הפיקוד ואת נוריות החיווי המאותתות על בעיה במצופים.

שלב שני – בחינת הטיפול לאור הממצאים

אם מצופי הפיקוד נמצאו בלויים ולכן לא מתפקדים – יש להחליפם. יש לבחון את כמות המים במכלים ואת תקינות הכמות הנדרשת בהם. בנוסף יש צורך לוודא שלמכלים יש מכסים שמונעים כניסת חרקים ולכלוך אחר הפוגע באיכות המים ובפעולת המשאבות.

שלב שלישי – החלפת המצופים

אם נמצא שיש להחליף את מצופי הפיקוד, מרוקנים את המכלים ובתום העבודה ממלאים אותם במים. לאנשי המקצוע שלנו יש את ההסמכה כדי לבצע את העבודה ולהתקין חלקי חילוף איכותיים בעלי תו תקן.

שלב רביעי – טיפול המשך ואחריות

אנשי המקצוע המנוסים שלנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים ייתנו שירות מסור, מקצועי ואדיב וגם יספקו תעודת אחריות בגמר העבודה.

מערכות מתקדמות מדויקות

שמירה על מפלס תקין של מים או ביוב היא תנאי נדרש לפעילות משאבות. תקינות מצופי פיקוד בתל אביב ובשאר חלקי הארץ היא המומחיות שלנו. אם יש לכם שאלה, מעוניינים בבדיקת תקינות או שנתקלתם בבעיה במערכות אלה פנו אלינו ונשמח לסייע 073-7826176  

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button