משאבה דירתית בקריית אונו

בית > מרכז מידע > משאבה דירתית בקריית אונו

משאבה דירתית

מגורים בדירה בקומה גבוהה עשויים להתברר כחוויה מאתגרת אם קיימת בעיה בלחץ המים ודיירי הקומות הגבוהות נאלצים להתמודד עם זרימת מים בעוצמה שאיננה מספקת. אם הנכם מכירים בעיה זו מקרוב, צוות מומחי דודי מערכות ומשאבות מים ישמח לעמוד לשירותכם, ובמידת הצורך, יתקין משאבת מים דירתית בקריית אונו שתספק פתרון מלא לבעיה.

אילו גורמים עשויים להוביל ללחץ מים נמוך?

מעבר למגורים בקומה גבוהה, קיימים מספר גורמים אפשריים אותם חשוב לשלול טרם התקנת משאבה דירתית בקריית אונו.
סתימה במסננים או בצנרת, אבנית וגורמים נוספים עלולים להפריע לזרימת המים התקינה. במידה ומומחי דודי מערכות ומשאבות מים ימצאו כי יש צורך בהתקנת משאבה דירתית בקריית אונו, נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות וביעילות בביצוע ההתקנה.

שלב ראשון – בדיקת לחץ המים

במידה והבדיקה העלתה כי הבעיה בלחץ המים נעוצה בגובה הדירה יש לבדוק האם הבעיה הינה נקודתית לדירה או שקיימת בעיה דומה בדירות גבוהות נוספות בבניין.
במידה והבעיה משותפת למספר שכנים, ניתן להתקין משאבה לבניין. במידה והבעיה שייכת לדירה אחת בלבד, יש להתקין משאבה בקריית אונו אשר תפתור את הבעיה ותאפשר לדיירים ליהנות מאיכות חיים גבוהה כשאר שכיניהם.

שלב שני – בחירת משאבה דירתית

לצורך ביצוע בחירה נכונה שתספק את הפתרון האופטימלי לבעיית לחץ המים בדירה, מומחי דודי מערכות ומשאבות מים יבצעו התאמה מלאה של המשאבה הדירתית בהתבסס על נתוני הדירה ועל צרכי הדיירים.

שלב שלישי – התקנת המשאבה

לאחר בחירת המשאבה הדירתית המתאימה, צוות מומחינו יבצע את ההתקנה בפועל בהקפדה על מיקום וחיבור מיטביים שיפיקו את התועלת המרבית.

שלב רביעי – בדיקת לחץ

לאחר התקנת משאבה דירתית בקריית אונו, מומחינו יבחנו את תקינות פעילות המשאבה ויוודאו כי המשאבה הדירתית פועלת באופן אופטימלי, לשביעות רצונכם המלאה.

נשמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך!

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מעמידה לרשות לקוחותיה את מיטב השירותים בתחום המשאבות לרבות שירותי התקנה, תחזוקה ושיפוץ ברמה הגבוהה ביותר.
נשמח להעניק לכם שירות מקצועי, אמין, מהיר ויעיל בזמינות גבוהה ובאדיבות ללא פשרות!

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button