משאבה דירתית ברמת גן

בית > מרכז מידע > משאבה דירתית ברמת גן

התקנת משאבה דירתית ברמת גן - פתרון לבעיית לחץ מים נמוך

נכנסתם לגור בדירה שרכשתם ברמת גן בקומה גבוהה וגיליתם שזרם המים נמוך מאוד ולא מאפשר ליהנות ממקלחת נעימה. אין סיבה להשלים עם המצב הזה ויש בהחלט דרך לפתור את הבעיה וליהנות מזרם מים חזק. משאבה דירתית ברמת גן יכולה להיות הפתרון הפשוט והיעיל ביותר עבורכם, אך תחילה יש להזמין את המומחים של חברת דודי מערכות ומשאבות מים אשר יבדקו ממה נובעת הבעיה וייתנו פתרון לשביעות רצונכם.

פתרונות יעילים ללחץ מים נמוך

בעיות בלחץ המים בדירות נגרמות בשל מספר סיבות ויש צורך לבדוק את הצנרת, את לחץ המים ולוודא שאין נזילות הגורמות לירידה בלחץ המים. יש צורך לוודא שאין סתימה בצנרת, ברז סגור, מסנן סתום או אבנית שמפריעה לזרימת המים. לנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים יש את כל הידע והמומחיות כדי לבדוק את מערכת המים שלכם ולספק פתרונות.

שלב ראשון – בדיקת לחץ המים הדירתי

בדיקת לחץ המים הראתה שהבעיה נובעת מגובה הדירה, מצב ידוע הנובע מחוסר היכולת של מערכת המים "לדחוף" את המים בלחץ לקומות העליונות. אם מדובר על בעיה הקיימת גם אצל דיירים נוספים בקומה, תוכלו להתאגד כדי להתקין משאבה לבניין, אך אם הבעיה היא אצלכם בלבד, תוכלו להתקין משאבה דירתית ברמת גן שתיתן לכם פתרון מושלם.

שלב שני – בחירת התקנה דירתית

התקנת משאבה דירתית ברמת גן תספק לכם מים בלחץ גבוה בכל הברזים ומערכות המים בדירה.
אנשי המקצוע של חברת דודי מערכות ומשאבות מים יבצעו את ההתקנה והחיבור של הצנרת והביוב למשאבה הדירתית.

שלב שלישי – בחירת משאבת מים לדירה

בחירת המשאבה הרצויה לכם מתוך מבחר קיים המתאים לצורכיכם. אנשינו יתקינו את המשאבה תוך הקפדה על מיקומה באופן מיטבי וחיבורה התקין.

שלב רביעי – חיבור המשאבה ובדיקת לחץ

לאחר התקנת משאבה דירתית ברמת גן, חיבורה ובדיקת לחץ המים, חברת דודי מערכות ומשאבות מים תספק שירות של אחזקה ובדיקה תקופתית כדי לוודא את תקינות המערכת ופעולתה. לכל בעיה לנו יש פתרון יעיל, מקצועי ועם חיוך.

אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לתת שירות 073-7826176

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button