משאבה דירתית בתל אביב

מי לא מכיר את התחושה המתסכלת של לחץ מים ירוד במקלחת שנערכת בסופו של יום קר וגשום? הציפייה לזרם מים מנחם שישטוף מעלינו את כל תלאות היום ויפיח חום בשרירים הקפואים עלולה במקרים רבים להתנפץ על חופיה של מקלחת עם זרם דל שלא מספק שום נחמה מיום קר ומקפיא.

אם גם אתם סובלים מהבעיה בדירה שלכם – לקבוצת דודי משאבות מים פתרון מותאם לדירה שלכם.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

בעיות בלחץ המים הן דבר מוכר במיוחד בבניינים ישנים וגבוהים, כמו קבים מהמבנים שמקשטים את נופיה העירוניים של תל אביב. הסיבה לכך במקרים רבים היא משאבת מים בבניין שאינה תואמת את היקף השימוש, גובה הבניין וכמות הדיירים או משאבה שלא תוחזקה כהלכה ולכן היא לא עושה את עבודתה בצורה נאמנה. הפתרון? קל בהרבה ממה שחשבתם.

שלב שני – בחירת אפשרויות הטיפול

משאבה דירתית

לא כולם יכולים להוביל מהלך של החלפת או תיקון המשאבות הראשיות בבניין. לעתים קשה לרתום את יתר הדיירים לבצע שינוי או שיפוץ שעלול להיות כרוך במשאבים רבים ולעתים שוכרי דירות פשוט לא מעוניינים להיכנס לתהליך מהסוג הזה. במקרה כזה הפתרון המושלם הוא התקנת משאבה דירתית.

שלב שלישי – משאבה דירתית בתל אביב

העיר תל אביב שבה דירות רבות נבנו לגובה לפני לא מעט שנים וסובלות מתחזוקה לקויה ובמקביל הן דירות להשכרה שוכרים רבים צריכים פתרון מהיר, יעיל וזול לבעיית לחץ המים. משאבה דירתית בתל אביב מתבררת כפתרון מושלם והיא מעניקה לשוכרי דירות מענה הולם.

שלב רביעי – כיצד משאבה דירתית תעזור לכם לפתור את הבעיה?

משאבה דירתית טובה עשויה לשפר את לחץ המים הקיים בכשלוש אטמוספירות. בבחירת משאבה חשוב בחור משאבה שתהיה עמידה בני קורוזיה ותאריך ימים ולכן מומלץ לבחור משאבה מנירוסטה. עוד חשוב לבחון את שאלת הרעש כדי למנוע יצירת מטרד עבור השכנים. משאבות מתקדמות מצוידות בבקר הפעלה אלקטרוני ובזכותו הן יופעלו רק בעת פתיחת הברז, מה שמאריך את ימי המשאבה וחוסך בחשמל. עוד חשוב לשים לב לספיקת המים של המשאבה ולבחור בדגם שמספק תוצר הולם ובעל כוח מספק. מהיבט אחר חשוב לתת את הדעת על סוגית האחריות, הזמינות של המתקינים וכמובן לניסיון שלהם.

התקנת משאבה דירתית בתל אביב על ידי דודי משאבות

החברה מעניקה שירותי התקנת משאבות למגזר הפרטי והעסקי בעיר תל אביב. לחברה ניסיון רב בהתקנה, ת]עול, תחזוקה, שיפוץ וחידוש משאבות על כל סוגיהן. אצלנו תקבלו משאבה דירתית שתפתור לכם את בעיית לחץ המים במהירות וביעילות. צרו קשר מיד ואנו נעמוד לרשותכם.