משאבה טבולה 3 צול תוצרת איטליה Pedrollo דגם VXC20/70 חד פאזי

בית > מרכז מידע > משאבה טבולה 3 צול תוצרת איטליה Pedrollo דגם VXC20/70 חד פאזי

משאבה טבולה לשפכים תעשייתיים וביוב קשה Pedrollo דגם VXC20/70

זוהי משאבה חזקה ועמידה במיוחד שמתאימה לשימוש במי ביוב קשים ומי תעשייה. משאבה טבולה 3 צול תוצרת איטליה Pedrollo דגם VXC20/70  עשויה מברזל יצוק מה שהופך אותה  לעמידה וחזקה במיוחד. בנוסף, כדי לשמור על המנוע ועל תפקוד המשאבה מותקן עליה באימפלור וורטקס.
המשאבה מתאימה למגוון שימושים באזורי הצפה שונים כמו  מכונים לשטיפת מכוניות, חניונים, מרתפים, בריכות, בוצה וכמובן ביוב. בזכות מפסק הגנה מובנה שהותקן על גוף המשאבה אתם יכולים להיות שקטים ומוגנים בפני תקלות.

מפרט טכני

המשאבה מציגה יכולת מרשימה של ספיקת מים עד 1000 ל/ד ומינימום 100 ל/ד.
גובה ההרמה הוא עד 8. מ' ובעומק מקסימלי של 10 מ' מתחת למים. שטח היציאה ללכלוך עומד על 70 מ"מ עם גובה יניקה מירבי של 430 מ"מ מהרצפה.
המשאבה מצוידת במפסק הגנה מפני עומסים ובכבל חשמל באורך של עשרה מטרים. את המשאבה ניתן להפעיל במצוף או במפסק חשמלי. משקל המשאבה הוא 40.
8 ק"ג ומחירה מתחיל מ 4800 ש"ח.

מי אנחנו

דודי משאבות ומערכות מים מתמחה בהתקנת משאבה טבולה 3 צול תוצרת איטליה Pedrollo דגם VXC20/70 חד פאזי ובנוסף מציעה ללקוחותיה שירותי תיקון ושיפוץ של משאבה טבולה 3 צול תוצרת איטליה Pedrollo דגם VXC20/70 חד פאזי במומחיות ובמקצועיות. קבוצת דודי משאבות מים מתמחה בנושא המשאבות ומעניקה ללקוחותיה שירותי התאמה, התקנה, תחזוקה, טיפול ושיפוץ משאבות על כל סוגיהן.
למידע נוסף צרו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם. 

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button