משאבה לסחרור מים חמים

בית > מרכז מידע > משאבה לסחרור מים חמים

משאבת מים סולרית יעילה לסחרור מים חמים

משאבה חזקה מבית היוצר של חברת DAB. היצרנית המובילה והאמינה עומדת מאחורי משאבת סחרור מנוע רטוב תוצרת איטליה DAB דגם VA65/180 שעמידה אפילו בטמפרטורה של 110 מעלות צלסיוס והיא מצוידת בפקק שחרור אוויר שמונע יצירת וואקום בתוך המשאבה. משאבת סחרור מנוע רטוב תוצרת איטליה DAB דגם VA65/180 מותאמת למערכות הסקה ביתיות, בריכות או למערכות סולאריות.

מפרט משוכלל

ההתקנה של המשאבה קלה ופשוטה והיא נעשית על ידי שני רקורדים בצדדים וחיבור חשמל מהיר באמצעות קופסת חיבורים. ניתן לבחור את מהירות סחרור המים באמצעות בורר מהירות שמותקן על המשאבה. מחיר המשאבה החל מ 1,000 ₪.

קצת עלינו

דודי משאבות ומערכות מים מתמחה בהתקנת משאבת סחרור מנוע רטוב תוצרת איטליה DAB דגם VA65/180 ובנוסף מציעה ללקוחותיה שירותי תיקון ושיפוץ של משאבת סחרור מנוע רטוב תוצרת איטליה DAB דגם VA65/180 במומחיות ובמקצועיות.
דודי משאבות מים היא חברה שמתמחה בביצוע התאמה והתקנה של משאבות מים למגוון שימושים החל ממסחר ותעשייה וכלה במגורים. החברה פועלת עם ציוד מקצועי וצוותיה עברו הכשרות מתאימות.
בנוסף מעניקה החברה שירותי תיקון, חידוש ושיפוץ משאבות ישנות בהתאם לצרכי הלקוח. למידע נוסף צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button