רמת גן היא עיר מודרנית שמנוהלת היטב ולכן החיים בה נוחים מאוד – עד שמתרחשת תקלה כלשהי. משאבה שלא ממלאת את ייעודה היא דוגמה מצוינת לתקלה שעלולה לפגוע באיכות החיים במידה משמעותית. הנזק עלול להיות ריח דוחה, זרם מים לא מספיק עוצמתי, הצפות, סתימות ועוד. לא נעים – אבל אם תפנו לקבוצת דודי מערכות ומשאבות מים גם לא נורא, בזכות היכולת שלנו לספק מענה מדויק לכל צורך.

למה משאבות המים חשובות לכל בית?

משאבות מים וביוב הן פריט חיוני בכל מקום שבו הנוזלים מתקשים להגיע ליעדם ללא סיוע. בפרט מדובר על קומות עליונות במגדלים – שכידוע הולכים וממלאים את קו הרקיע של רמת גן בדיוק כמו בשכנה תל אביב: כדי להוביל אליהם מים נדרשת משאבה. במקומות שנמצאים מתחת לפני הקרקע – מקלטים, מרתפים ויחידות דיור תת קרקעיות – הצורך הוא במשאבת ביוד כדי לפנות את השפכים אל הצינור הראשי.

שלב ראשון – איתור וזיהוי הגורמים לתקלה

משאבה עובדת לא שואבת ברמת גן היא בעיה מורכבת. השלב הראשון בדרך לפתרון הוא זיהוי הגורמים לתקלה, וזאת על-מנת להבין איך אפשר לטפל בה כך שהדיירים יחזרו ליהנות מהשגרה המוכרת.

שלב שני – בדיקת היקף הבעיה שנוצרה עקב משאבה עובדת לא שואבת ברמת גן

שלב הכרחי נוסף הוא בדיקה מקיפה כדי להבין עד כמה הבעיה חמורה – למשל, האם זרם המים חלש או לא קיים רק בדירה אחת או במספר דירות, ואולי אפילו במספר קומות בבניין. עוד כדאי לקחת בחשבון שבבניינים רבי קומות יש גם מאגרי מים, והבעיה עלולה להיות קשורה גם אליהם.

שלב שלישי – מציאת המקום שבו התרחשה התקלה

סיבה אפשרית אחת לכך שמשאבה לא תבצע את המוטל עליה היא מנוע שהפסיק לפעול. יחד עם זאת כשמדובר על משאבה עובדת לא שואבת זהו תרחיש פחות סביר. במקרים אחרים מקור התקלה הוא הצטברות של לכלוך שמונע מהמשאבה לעבוד, ועוד סיבה נפוצה היא נזילה מהצינור שבמשאבה.

שלב רביעי – פתרונות

לאחר שמאתרים את הגורם לתקלה ניתן כמובן לפתור את הבעיה. דגש נוסף הוא תחזוקה נכונה – כדי להקדים תרופה למכה, ולמנוע את הפגיעה בשגרת החיים של הדיירים. בפרט חשוב להקפיד על בדיקות תקופתיות בתדירות המומלצת ולמנוע הצטברות לכלוכים.

קבוצת דודי מערכות ומשאבות – מענה מידי לכל צורך

משאבה עובדת לא שואבת ברמת גן היא בעיה שחשוב לטפל בה באופן מידי – ולכן קבוצת דודי מקפידה על זמינות גבוהה מאוד. בנוסף באים לידי ביטוי בכל שירות שאנחנו מספקים הניסיון הרב שלנו והבקיאות המקצועית, כך שאנחנו יודעים לזהות תוך זמן קצר את הגורמים לתקלה – וגם איך לפתור אותה בדרך הנכונה ביותר. מוזמנים לפנות אלינו ישירות דרך האתר – ואנחנו נמצא את הדרך הטובה ביותר לעזור לכם.