משאבות בגג בגבעתיים

בית > מרכז מידע > משאבות בגג בגבעתיים

משאבות בגג

ממעוף הציפור נראים גגות העיר גבעתיים כמעין קוביות לגו. אבל אם נביט היטב נראה שם לא מעט פרטים: מזגנים, דודי שמש וגם משאבות. אם שאלתם את עצמכם מה עושות משאבות על גגות העיר גבעתיים התשובה לפניכם.
כל מי שגר אי פעם בקומה גבוהה בבניין דירות ישן מכיר את הבעיה של זרם מים חלש. זה נשמע לכם אולי קטנוני אבל תארו לעצמכם מקלחת ביום קפוא עם זרם דקיק של מים? לא נשמע כיף במיוחד. הפתרון, מסתבר פשוט ויצירתי: משאבות בגג בגבעתיים.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

בעיות בלחץ המים יכולות לנבוע מכמה סיבות וכדי לפתור אותן חשוב לאבחן מה מקור הבעיה. ייתכן שיש סתימה בצינור הברז או הצטברות אבנית בתוך הברז או שמדובר בבעיה שמקור ה במשאבות המים. לאחר שפתרנו את סוגית האבחון נוכל לטפל בבעיה באופן יעיל למדי, משאבות גג הם כאמור התשובה למרבית בעיות לחץ המים.

שלב שני – בחירת אפשרויות הטיפול

משאבות בגג בגבעתיים יכולות כאמור לתת מענה הולם לבעיית לחץ המים אבל כחלק מהתקנת המשאבות יש לבצע תהליך חשיבתי שכולל תכנון מקדים. המשאבה תפעל באופן יעיל ולאורך זנים רק אם נקפיד על בחירה נכונה של מקום התקנה, דבר שיכולו לעשות עבורנו בעלי מקצוע בתחום.

שלב שלישי – איפה להתקין?

משנה מקום משנה מזל ולכן התקנת משאבות בגג בגבעתיים מחייבת הקמה של חדר מיוחד ומותאם משום שאסור שהמשאבות יהיו חשופות לשמש.
מהסיבה הזו התקנת משאבות בגג בגבעתיים יכולה להתקיים במסגרת ביצוע תכנית תמא 38, שיפוץ יסודי של הבניין או בעת התכנון שלו. למי שחושב פעמיים על ההשקעה נזכיר שמדובר על פתרון לבעיה שרק תחמיר ולכן חשוב לא להקל בה ראש.

שלב רביעי- מה חשוב לדעת על משאבות גג בגבעתיים

תחזוקה היא תמיד שם המשחק כאשר מדובר על ציוד ובמקרה של משאבות זה נכון פי כמה.
חשוב להתקין משאבות גג על ידי חברה מוסמכת ולקבל מהמתקינים את כל הוראות התפעול והתחזוקה השוטפת. אחת לכמה חודשים יש לבצע ניקוי מלא של הפילטרים כדי לוודא שהמשאבה תוכל לעבוד באופן תקין.
דודי משאבות מים היא חברה מקצועית שמספקת שירותי התקנה, תיקון ותחזוקה של משאבות גג בגבעתיים מזה שנים.
גם אתם יכולים לפנות אלינו דרך אתר האינטרנט של הקבוצה כדי להכיר את הפתרונות המותאמים שאנחנו מציעים לבעיות לחץ מים. צרו קשר ונעמוד מיד לרשותכם.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button