משאבות בגג בקריית אונו

בית > מרכז מידע > משאבות בגג בקריית אונו

משאבות בגג אמינות בקריית אונו להבטחת לחץ מים

משאבות בגג בקריית אונו מהוות פתרון לבעיות בלחץ זרם המים האופייניות לקומות העליונות בבניינים גבוהים. המשאבות מאפשרות לדיירים ליהנות מזרם מים תקין ואף מאפשרות למערכות שפעילותן מבוססת על מים, כמו מערכת הסקה מרכזית ומערכת לכיבוי אש, לפעול כראוי. קבוצת דודי מערכות מתמחה בהתקנת משאבות בגג בקריית אונו ותשמח לעמוד לשירותכם.

שלב ראשון – בדיקת זרם המים

במידה וקיימת בעיה בזרימת המים אל הקומות הגבוהות בבניין, יתכן שהבניין אינו מצויד במשאבת מים או שמשאבת המים המותקנת בו איננה פועלת כהלכה. במקרה שמשאבת מים מתאימה איננה מותקנת, יש להתקין משאבות בגג בקריית אונו בהתאמה מדויקת לצרכי הדיירים ולנתוני המבנה. במידה וקיימת משאבת מים מרכזית בבניין, יש לבדוק את המערכת ולאבחן את מקור התקלה.

שלב שני – איתור התקלה

תחזוקה לקויה של משאבות בגג בקריית אונו מובילה לשחיקה של משאבת המים, ועם הזמן, נוצרות בעיות בזרם המים אותן ניתן לפתור באמצעות תיקון או שיפוץ של המשאבה. לשם פתירת הבעיה, יש לבדוק האם חדרו גופים זרים לצנרת, האם קיימים רכיבים תקולים והאם כל חלקי המערכת מחוברים כראוי.
שלב שלישי – התקנת משאבת מים או שיפוץ משאבה קיימת
במידה ולא מותקנת משאבת מים בבניין, יש לפנות לספק שירות מקצועי ומיומן אשר יבחן את הנתונים באופן מקצועי ויתאים את משאבת המים שתספק לדיירים זרימת מים אופטימלית באיכות גבוהה.
לאחר בחירת המשאבה המתאימה, משאבות בגג בקריית אונו יותקנו באופן מקצועי על מנת להבטיח את פעילותן המלאה בעתיד הקרוב ובעתיד הרחוק. במידה והוחלט לבצע שיפוץ של משאבות בגג בקריית אונו, יש להקפיד על ביצוע שיפוץ מקצועי ויסודי שתוצאותיו יוכיחו עצמן לאורך זמן.

שלב רביעי – תחזוקה שוטפת

משאבות בגג בקריית אונו זקוקות לתחזוקה שוטפת נכונה על מנת לספק תפוקה מלאה ולהבטיח את זרימת המים המושלמת לבניין.
לשם כך, יש לבצע בקרה שגרתית של המערכת ולאתר מבעוד מועד תקלות העלולות לפגוע בתקינות פעילותה.

נשמח לעמוד לשירותכם!

קבוצת דודי מערכות מים מתמחה בהתקנת משאבות בגג בקריית אונו כמו גם בתחזוקת ובשיפוץ משאבות קיימות במקצועיות ובאמינות ללא פשרות.

פנו אלינו לקבלת שירות ברמה אחרת!

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button