משאבות בגג ברמת גן

בית > מרכז מידע > משאבות בגג ברמת גן

התקנת משאבות בגג

גגות העיר הגדולה גבוהים, וכך גם בנייני המגורים והמגדלים. למים יש נטייה לזרום למטה, כמו כל נוזל, ועולה השאלה כיצד יגיעו מים בזרם חזק ונעים למקלחת לכל אותן דירות בקומות הגבוהות? התשובה היא ללא ספק באמצעות משאבות הנמצאות על גגות הבניינים. משאבות בגג ברמת גן מסייעות ללחץ מים תקין בכל קומה לכל מטרה, כך נהנים מאיכות חיים ללא פשרות.
יש לכם בעיית לחץ מים בבניין? הדרך לפתור אותה היא על ידי פנייה לחברת דודי מערכות וhttps://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/, הממחים בתחום הטיפול במשאבות, התקנה, בדיקה ואחזקה כדי ליהנות מזרם מים חזק וממים נקיים.

שלב ראשון – בדיקת בעיות בזרם המים

ראשית חשוב להבין ממה נובעת הירידה בלחץ המים בבניין והאם יש בעיות של סתימה, גופים זרים במערכת המים או נתק כלשהו. אם אין בעיה אחרת סביר להניח שמדובר בבעיה בלחץ המים הנובעת ממשאבות חסרות או ממשאבות שאינן מתפקדות כנדרש.

שלב שני – החלטה על אפשרויות הטיפול

משאבות בגג ברמת גן ייתנו ככל הנראה פתרון יעיל לבעיית לחץ המים. משאבות אלה אינן קיימות בבניין ולכן זרם המים חלש ואינו מספק בקומות העליונות. הסיבה היא מגדלי מים במערכת העירונית הנמצאים נמוך מהבניינים והמים אינם זורמים באופן שוטף וחזק כלפי מעלה.

שלב שלישי – הגג הוא המקום האידאלי

המפלס העליון בבניין מגורים משותף הוא מקום גדול מספיק, גבוה מספיק ומרווח המאפשר התקנת משאבות בגג ברמת גן עבור הבניין כולו. משאבות המים יותקנו בתוך חדר משאבות כך שיהיו מוגנות מחדירת חול וגופים זרים ולא יפריעו בפעולתן.

שלב רביעי – בדיקת לחץ המים

אנשי המקצוע של חברת דודי מערכות ומשאבות מים התקינו משאבות בגג ברמת גן ובודקים את לחץ המים שכעת נראה ומרגיש אחרת לחלוטין.
המערכות מחוברות, הזרם תקין וכל מה שנותר זה לדאוג לאחזקה שוטפת כדי לוודא שהמשאבות ימשיכו לפעול היטב.
גם לכם יש בעיות בלחץ המים בבניין? מעוניינים ליהנות מזרם חזק גם בקומות העליונות? פנו אלינו ונשמח להגיע ולהתקין משאבות להגברת לחץ גם אצלכם.

פנו אלינו ונשמח לתת שירות מקצועי: 073-7826176

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button